15 Bin Sözleşmeli Öğretmen Ataması – Temmuz 2011

Perşembe, 2 Haziran 2011, 11:54 | Bilgi Paylaşımı | 7 Comments
by admin

15 bin sözleşmeli öğretmen müjdesi1 Haziran 2011 Kadrolu öğretmen atamasının ardından boşalan sözleşmeli pozisyonlara öğretmen ataması yapılacak. Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Temmuz ayında 15 bine yakın sözleşmeli öğretmen ataması yapılacağını açıkladı. İşte ayrıntılar:

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Temmuz ayında 15 bine yakın sözleşmeli öğretmen ataması yapılacağını bildirdi.

Konya’nın Ereğli ilçesinde partisinin seçim bürosunu ziyaret eden Bakan Çubukçu, burada gazetecilerin sorusu üzerine, 1 Haziran’da gerçekleştirilen atamalarda, sözleşmeli pozisyondan kadroya alınan yaklaşık 15 bin sözleşmeli öğrenmenin yerine atama yapılacağını söyledi.

Bakan Çubukçu, ”Sözleşmeli öğretmen atamaları için 28 Haziran ile 4 Temmuz arasında başvuruları alacağız, 6 Temmuz’da atamaları gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 15 bine yakın öğretmen ataması yapılacak” dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı, 1 Haziran’da yaptığı atamayla, 28 bin 486 öğretmen adayının atama hayalini gerçekleştirmiş, söz konusu atamayla 14 bin 277 sözleşmeli öğretmen de kadrolu olmuştu.

Haber7 -2 Haziran 2011

Temmuz 2011 Sözleşmeli Öğretmen Ataması,15 Bin Sözleşmeli Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak Temmuz 2011,Personelmeb 15 000 Sözleşmeli Öğretmen Ataması,Temmuz 2011 Sözleşmeli Öğretmenlik Başvuruları Atamaları Ne Zaman,2011 Sözleşmeli Öğretmen Alımı Tarihi

Tagged with: ,

7 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "15 Bin Sözleşmeli Öğretmen Ataması – Temmuz 2011"

 1. selçuk dedi ki:

  ya atamayı yapın kadrolu olmasın sözleşmeli olsun.

 2. sezen dedi ki:

  bu kadar öğretmen stres ve gelecek kaygısı ile boğuşuyor önünde 3 5 kişi olup ta atamayı kaçıranlar bir haber bekliyor ki insan ders çalışsın mı çalışmasın mı bilsin

 3. sevda dedi ki:

  onlarada yazıklar olsun onları başımıza getirenlerede…

 4. sınıfcı dedi ki:

  öl söz verme ölsen de sözünden dönme .hükümete yazıklar olsun ancak
  insanları kandırır ondan sonra dürüstlükten bahsederler bakan atama olcak diyor bir de müjde vermiş oluyor sonra başbakan açıklama yapıyor iptal diye

 5. Mustafa dedi ki:

  Madem bir söz verdiler sözlerini tutsunlar.. 6temmuzda 15bin sözleşmeli öğretmen araması yapılacak dediler sözleşmeli atamayı kaldırdılar o zaman kadrolu atama yapsınlar verdikleri sözü tutmak zorundalar..

 6. nihal dedi ki:

  Nimet Çubukçu sözünü tutmalı temmuzda atama yapmalıdır yeteri kadar mağduriyet yaşadık artık netice olmalıdır.

 7. ali uzun dedi ki:

  2011 9 temmuzdan önce, söz verildiği gibi öğretmen alımı yapılmasını istiyoruz.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.