2 Haziran ve 3 Haziran 2012 AÖF Soruları ve Cevapları

Cuma, 1 Haziran 2012, 11:44 | Bilgi Paylaşımı | 8 Comments
by admin

2-3 Haziran 2012 AÖF Yıl Sonu Sınav Soru ve Cevapları

AÖF Final Soruları ve Cevapları 2 Haziran ve 3 Haziran 2012

2-3 Haziran 2012 tarihli Açıköğretim Fakültesi yıl sonu sınavlarının soru ve cevaplarına ulaşmak ile ilgili yönerge ve sayfalara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2012 AÖF Final Sınavı bu hafta sonu yapılacak.

Sınava girecek adaylara başarılar dileriz.

2012 AÖF Yıl Sonu Sınav Soru ve Cevapları (Soru ve cevapların 6 Haziran 2012 tarihinde açıklanması bekleniyor) Sorular ve cevaplar eokulegitim.com sitemizde olacak …

Açıköğretim Fakültesi 2012 Yıl Sonu Soru Ve Cevaplarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Açıköğretim Fakültesi 2012 Final Dönemi Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

aöf final sorularıAnadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası:http://eogrenme.acikogretim.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eogrenme.aof.edu.trhttp://eogrenme.acikogretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

aöf final soruları ne zaman açıklanacak yayınlanacak, 2012 aöf final soruları , 2 haziran aöf final soruları ,3 haziran aöf soruları indir yükle

2 -3 Haziran 2012 Tarihli Açıköğretim Fakültesi AÖF Final Soruları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Paylaşabilirsiniz …

2 Haziran 2012 – eokulegitim.com

8 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2 Haziran ve 3 Haziran 2012 AÖF Soruları ve Cevapları"

 1. nil dedi ki:

  Ya arkadaşlar 2-3 haziran 2012’de yapılan yıl sonu sınavının soru ve cevaplarını bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz? acil olarak

 2. fidel dedi ki:

  t.ekonoımisi dersi ile ilgili yanlış, anlatım bozukluğu, bir soruda iki doğru cvbın olması gibi bir çok hatalar var soruları hazırlayanlar böyle hataları nasıl yapıyorlar anlamıyorum ben tek ders olarak bu dersten büte kaldım. gerçek şu ki bu dersi geçen arkadaşlar çalıştıkları yada bildikleri için geçmediler geçmeleri tamamen şansa bağlı kaza ile geçtiler . sınav çıkışında gerek vize gerek finalde sınav çıkışında bu ders için ağlayan birçok insan gördüm. ama aralarından geçenler de oldu şimdisınav çıkışı ağlayıp 0 alacam diyen insanlar kazayla geçince ben çalıştım diyolar. ağladıklarını unutuyorlar. aöf yetkililerne sesleniyorum yaptığınız sınav ANLAŞILMIYOR dersi geçenler ise kazayla geçiyor sallayarak geçiyor bu sisteme bi çare bulmalısınız.

 3. raife dedi ki:

  arkadaşlar sınav sorularını bulamıyorum bulan var mı

  • MURATUS dedi ki:

   Final sınavında iptal olan sorular var mı acaba? Karayolları ulaştırma bakanlığına bağlı tamam kitap daki bilgiye göre cevaplandırınız diyorlar.. ama bayındırlık bakanlığı değil Bayındırlık ve İskan Bakanlığı yazsalardı cevap şıkkı daha doğru olurdu. bu soru bence iptal edilmeli arkadaşlar!

 4. murat dedi ki:

  sorularını hatırlamasamda bazı cevapları yazayım..
  karayolları bayındırlık bakanlığına bağlıdır.
  iç borçlanma ile ilgili bir soru vardı seçeneklerinden birisinde borçlanmayı maliye bakanlığı yapar diyordu doğrusu hazine yapar.
  aşar vergisi vardı..optimum nüfus vardı…
  ortodox ve heteredoks üzerlerindeki şıkların ikisindede hepsi olacaktı…gini katsayısı vardı..yurt dışına dökülen nehir meriç nehri idi. ihracat ülkeleri arasında brezilya yoktur.hatırladıklarım bunlar..

 5. sinan dedi ki:

  arkadaslar hatırladıgınız sorular varmı finalden

 6. cemile dedi ki:

  benim puanlarımı merak ediyom inşalh yüksekse

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.