2011 SBS Yerleştirmeleri Ne Zaman Başlayacak – Yapılacak

Çarşamba, 23 Haziran 2010, 15:56 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

4 Haziran 2011 Cumartesi günü yapılan ve sonuçları 7  Temmuz Perşembe günü açıklanacak olan 8. TEOG tercihleri ne zaman başlayacak? Şimdilerde birçok öğrencinin merak ettiği konu bu. Bu sebeple bu bilgiyi verme gereği duyduk.

Her okulun kontenjanı şimdiden bellidir ve MEB buna göre hazırlığını şu an yapmıştır. 7 Temmuz’dan sonra Milli Eğitim Bakanlığı kontenjanların tespiti için uğraşmayacak. 7 Temmuz’da TEOG sonuçları açıklandıktan hemen sonra kontenjanlar da duyurulacaktır.Geçen yılı göz önünde bulundurursak, tercih işlemlerinin 9 Temmuz  günü başlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilk yerleştirme işlemlerinden sonra boş kalan kontenjanlara öğrenci alımı yapılacaktır yine.

Merak ettiğiniz konuları yorum olarak yazarsanız,sizleri aydınlatmaya çalışırız. Biz yeni gelişmeler oldukça eokulegitim.com olarak sizleri haberdar edeceğiz. Hoşçakalın…

2015 TEOG yerleştirmeleri ne zaman başlayacak, 8. sınıf TEOG yerleştirme işlemleri ne zaman yapılacak, 2011 Ortaöğretim yerleştirme tercih işlemleri ne zaman başlayacak

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2011 SBS Yerleştirmeleri Ne Zaman Başlayacak – Yapılacak"

  1. ahmet dedi ki:

    yalan haber aldırmayın ben bugün ümraniyeye gidip sordum oğustosta başlıcakmış

  2. SELDA CEYHAN dedi ki:

    SBS YERLEŞTİRMELERİNİN NE ZAMAN YAPILACAĞINI BİLİYORUM FAKAT NERDE VE NE ŞEKİLDE YAPILACAĞINI BİLMİYORUM BU KONUDADA BİLGİ VERİRMİSİNİZ ????????

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.