2011 Nüfus Sayımında Görev Alma Başvurusu ve Şartları TÜİK

Pazar, 7 Ağustos 2011, 16:49 | Bilgi Paylaşımı | 7 Comments
by admin

TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu ) 2011 yılı Eylül ve Aralık aylarında yapacağı Nüfus ve Konut sayımı ile adres bilgileri kontrol çalışmasında görev almak isteyenler için resmî internet sitesi aracılığıyla bir duyuru yaptı.  Duyuruda şu ifadelere yer verildi:

TÜİK AÇIKLAMASI

DUYURU

2011 Nüfus ve Konut Araştırması ile Sayım Bölgesi Adres Kontrol Çalışması

19 Nisan 2011 tarihinde duyurulduğu üzere Kurumumuz tarafından 2011 yılı Eylül ve Aralık ayları arasında yapılacak olan Nüfus ve Konut Araştırması ile Sayım Bölgesi Adres Kontrol Çalışmasında görevlendirilecek geçici personel hakkındaki 29/03/2011 tarih ve 2011/1587 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı 15/04/2011 tarih ve 2011/27906 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış olup, bahse konu çalışma 2011 yılı Eylül ayında başlayacak, Aralık ayı itibariyle sonuçlandırılacaktır.

2011 yılı Nüfus ve Konut Araştırması çalışmasının 1 inci aşaması olan, Sayım Bölgesi Adres Kontrolü Çalışmasının 07/09/2011 tarihinde başlayacak olması nedeniyle 2011 Nüfus ve Konut Araştırması ile Sayım Bölgesi Adres Kontrol Çalışmasında istihdam edilecek geçici personelin, müracaatlarını 05/08/2011 – 15/08/2011 tarihleri arasında Ekli listedeki (EK-1) Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Bölge Müdürlüklerine yapmaları gerekmektedir.

Bu bilgiler ışığında istihdam edilecek personele yönelik tüm çağrılar Türkiye İstatistik Kurumu resmi internet sitesi olan http://www.tuik.gov.tr/  adresinden duyurulacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Başvuru Şartları:
* 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin 1,4,5,6 ve 7 numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlara ilave olarak en az lise ve dengi okul mezunu olmak ve 35 yaşını tamamlamamış olmak şartları aranır.

* İstihdam edileceklerin, görevle ilgili olarak verilecek eğitimde ve/veya yapılacak sınavda başarılı olması şarttır.

* Görevin, alanda bilgisayar ile yapılacak olması nedeniyle, bilgisayar sertifikası olması ve/veya bilgisayarkullanmayı bilmek tercih nedenidir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler şunlardır:
* İş Talep Formu (Ek-2 İş talep formu)
* Bu çalışma için 2011 yılında Bölge Müdürlüklerine başvuruda bulunanların başvuruları geçerli olup, tekrarbaşvurmalarına gerek yoktur.

Diğer başvuru bilgileri için tıklayınız.

TÜİK Nüfus Sayımı Görev Başvurusu ve Şartları 2011, 2011 Aralık Eylül Nüfus Sayımında Görev Almak İçin Gerekli Şartlar, Nüfus ve Konut Sayımı Personel Görev İş Başvurusu 2011 , TÜİK Nüfus Sayımında Görev Almak İçin Yapılması Gerekenler – Sorularının yanıtları için yukarıdaki makale yazılmıştır.

7 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2011 Nüfus Sayımında Görev Alma Başvurusu ve Şartları TÜİK"

 1. yıldız dedi ki:

  bu sayımda görev almak istyorum çk ihtiyacım var

 2. yıldız dedi ki:

  bu sayımda görev almak istyorum

 3. defne dedi ki:

  BEYZA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜYLE GÖRÜŞTÜM 4 AY SÜRECEK BİLGİSAYAR LAZIMMIŞ LİSE DENGİ OKUL YADAÜNİ OLMALIYMIŞ ARALIKTA BİTİYO OCAKTA BAŞKA İŞ BULURUZ ARTIK OLURSA NAPALIM BENDE HALKLA İLİŞKİLERCİYİM

 4. filiz karagöz dedi ki:

  BU SAYIMDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM

 5. samet dedi ki:

  normal bir memurun maaşı kadar diye biliyorum ben de başvuracam

 6. sinem dedi ki:

  sayımda görev almak istiyorum nufus md başvuru yapacağız kazancımız nedir bilgi lütfen

 7. Beyza Saglam dedi ki:

  Ben bu sayımda görev almak istiyorum. Acaba ne kadar sürecek. Kazancımız ne olacak. Bu konuda fikri olan yazarsa sevinirim.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.