2011 YGS Başvurusunda Son gün – Başvuru Yapacaklar Dikkat

Salı, 18 Ocak 2011, 14:29 | YGS LYS | 36 Comments
by admin

Flaş Haber2011 YGS Başvurusunu Kaçıranlar Müjde Başvuru Süresi 24 Ocak 2011 tarihi itibariyle Uzatıldı – Haberi Okumak İçin Tıklayın…

ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) resmî internet sitesi aracılığıyla YGS’ ye (Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı) başvuru yapmak isteyip de şu ana kadar yapmayanları uyardı. 3 Ocak 2011 tarihi tibariyle başlayan YGS başvurularında son gün  19 Ocak 2011 ve bu Süre kesinlikle uzatılmayacak !

Bilindiği üzere geçen yıl özellikle LYS başvurularında süre 2 defa üst üste uzatılmıştı. Bir bakıma ÖSYM,adayların geçen yılki duruma aldanmamaları konusunda uyardı.

Biz de eokulegitim.com yönetimi olarak adayları özellikle bankaya yatırılacak başvuru ücreti konusunda geç kalmamalarını öneriyoruz.

18 Ocak 2011 eokulegitim.com

Tagged with: , , ,

36 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2011 YGS Başvurusunda Son gün – Başvuru Yapacaklar Dikkat"

 1. menaf dedi ki:

  ne olur yetkililere sesleniyorum allah rızası için ben son 3 haftadır diyarbakır bingöl ilçesindeyim yollar ulaşıma kapalı olduğu için başvuru yapamadık ve dün değil ondan önceki gün ancak şehre indim kar yağdıysa suç bizim mi ne olur allah rızası içiçn ses veren yok mu mağduruz allah rızası için her yere başvurdum ne yapacağımı bilmiyorum harap olduk …….ne olur ses verin…hiç mi allah tan korkmuyorsunuz …….ne olur kimse yok mu? sayın editörüm ne olur bunu yayınla ve de ulaştırabiliyorsan başbakanlığın sitesiyle paylaş

 2. menaf dedi ki:

  arkadaşlar ne olur hep beraber birlik olalım sesimizi ne kadar çok duyurursak o kadar iyi
  ne olur biraz akıllıaca hareket edelim

 3. ersen dedi ki:

  arkadaşlar süre 26 OCAK A UZATILDII………..

 4. Alaattin dedi ki:

  EVET ARKADAŞLARRRRRRRR MÜJDEEE..Süre uzatılmışşşş
  Kızımın okulundan aramışlar..yarın saat 9:00 gibi gelip kaydınızı yaptırabilirsiniz diye.
  Şükürler olsun.

 5. cenk dedi ki:

  adam bana kimlik fotokopisi söylemedi kaydını biz yaparız parayı yatır dedi olucak şeym i şimdi hayatıma mal oldu bu dalgınlığı ve beni aramadı bende parayı yatırdım ve sonuç kaydım yok.

 6. cenk dedi ki:

  bende 2012 mağduruyum hocanın dalgınlığı yüzünden bilgilendirme konusundaki uyku hali benim bir senemi alıcak.lütfen çözüm yoksa ölmek üzereyim kalp krizinden.

 7. mustafa dedi ki:

  arkadaşım sürenin uzatılacağını zannetmiyorum çünkü ilk başvurulardada kesinlikle uzatılmayacak dedi bu bir istisna oldu kesinlikle uzatılmaz diye tahmin ediyorum kaçırman kötü olmuş arkadaşım inşallah uzatılır

 8. cennet dedi ki:

  süre tekrar uzaılsın ne bu ya………ben şubatta başlayacak diye acele etmemişim……….mahvolmuş durumdayım…..okadar emek para ne diyecem aileme…….nolur yıne uzatılsın………uzarmı nolur cewap verin

 9. mustafa dedi ki:

  arkadaşlar başvurular uzatıldı biliyorsunuzdur şükür başvuruyu yaptım bugün hepimizin gözü aydın:):)

 10. mustafa dedi ki:

  arkadaşlar ösym nin sitesinden duyur

  BASIN DUYURUSU
  (24 Ocak 2011)

  2011 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) :
  Başvuru Süresinin Uzatılması
  3 Ocak 2011 tarihinde başlayan, 2011 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemine (ÖSYS) başvuru işlemleri 19 Ocak 2011 tarihinde tamamlanmıştır.
  Bu tarihler arasında 2011-ÖSYS’ye başvurusunu yapamayan adaylar, 26-27 Ocak 2011 tarihlerinde 2011-ÖSYS Kılavuzda belirtilen kurallara uygun olarak, 2011-ÖSYS başvurularını yapabileceklerdir.
  Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır.
  2011-ÖSYS adaylarına önemle duyurulur.

 11. mustafa dedi ki:

  babakanlığa ösym ye mail attım yarında ösym bürosunu arayacağım inşallah uzatırlar arkadaşlar Allah yardımıcımız olsun

 12. ygs mağduru dedi ki:

  ya tekrar uzatılma durumu yok mu:((??

 13. selda dedi ki:

  2011 YGS’ye Başvuramayanlar Ek Başvuru İstiyor

  2011 ÖSYS başvuruları için para bulup yatırmakta güçlük çeken, bankadaki yoğunluktan dolayı parasını yatıramayan veya çeşitli nedenlerden dolayı başvurusunu yapamayanlar ek süre verilmesini istiyor.

  ÖSYM tarafından 17 Ocak 2011 tarihinde başvuru sürelerinin kesinlikle uzatılmayacağına ilişkin duyuru yapılmıştı. Açıklamada belirtildiği gibi ÖSYM başvuru sürelerini uzatmadı.

  Kimi aday başvuru tarihi hakkında yanlış bilgilendirildi, kimi aday para bulamadığı için başvuru ücretini yatıramadı, kimi aday parasını yatırdığı halde YGS’ye başvuru yapamadı, kimi aday ise bankalarda yaşanan problemlerden dolayı başvuru ücretini yatıramadı.

  Başvuruları kaçıran üniversite adayları ÖSYM tarafından önceki yıllarda başvuru sürelerinin uzatılmayacak denmesine rağmen uzatıldığını; bu sene de uzatılması gerektiğini belirtiyor.

  2011 ÖSYS’ye gireceğiz diye hazırlık yaptıklarını, kaynak kitap aldıklarını, dershaneye gittiklerini belirten adaylar; bunca emek ve para boşa gitmemeli diyorlar. Başvuru yapamadıklarını henüz ailesine söyleyemediğini, tartışma çıkmasından korkacağını, ailesinin zaten maddi zorluklar yaşadığını, bu sene başvuru yapamazlarsa, ailesinin bunu karşılayamayacağını belirten başvuru mağdurlarının şuanda tek gündemi başvuruların uzatılması.
  bunu yayımlarsanız sevinirim teşekkürler

  cok haklısınız bende magdurum hepbereaber uzatıcas sureyi inş

 14. ersin dedi ki:

  hiç dşnen yok şu gün başlıyo şu gn bitiyo kimin parası var kimin yok soran yokki

 15. ersin dedi ki:

  ben de bşvru ypmdm.kaç gndr uyuyamıyrm ne olur sürekli arayn

 16. serhat dedi ki:

  arkadaslar mailerle bu iş olmaz sanırım telefon acalım belkı boylelikle bi sans olur yoksa hepimizin bi senesi gider 03122987000 bu hafta uzatıldı uzatıldı yoksa haftaya yapmazlar sure daralıyo cunki hadi arkadaslar madur etmeyelim kendimizi bi senemiz bosa gitmesin

 17. Emrah dedi ki:

  Arkadaşlar buraya yazmakla sesimizi bir yere ulaştırmıyoruz bence. Bu sabah fox tv yi açtım FATIH PORTAKAL ILE ÇALAR SAAT diye bir program var ama bu konuyu hiç kimse iletmedi benden başka. Arkadaşlar bu programı lütfen dikkate alalım. Yarın saat 07.00 da başlayacak olan programa lütfen hep birlikte sesimizi duyuralım. Buraya yazdığımız mesajları aynen orayada gönderelim. Işte adresler e-mail: çalarsaat@fox.com.tr HABER yaz boşluk bırak mesajını 3450’ye gönder. Fatih portakal ile çalar saat.facebook.com sayfasından da mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Lütfen ama lütfen yarın bu programı mesaj yağmuruna tutalım. Arkadaşlar ben facebookta bir sayfa açtım YGS MAĞDURLARI diye lütfen bu sayfaya katilin sesimizi hep birlikte duyuralım. Birlikten kuvvet doğar. Allah emeğimizi boşa çıkarmasın inşallah. Inanın 3 gündür gözüme uyku girmiyor. Gözlerime bir şey olacak diye korkuyorum.

 18. kerem dedi ki:

  bende sınav basvuru magdurlarından bırıyım ve benım gıbı 11 arkadasım daha var 05072065814 bu numaram bana cagrı atarsanız ben sıze donerm 1 kısı 1 kısı bırıkecektır emın olun ve acmak zorunda kalacaklardır hıcbır emek bosa cıkmaz cıkmamalı

 19. kerem dedi ki:

  sınav basvurusu yapamayan arkadasları topluyoruz bende sınav basvurusu yapamayan ogrencılerden bırısıyım su anda ıletısıme gectııgm benle bırlıkte parayı yatırıp basvuruyu unutan 11 arkadasım var bana ulasabılırsenız lutfen caldırın ben sızı ararım numaram 05072065814 çagrı yada msj ıle ulasablrsn bana emın olun bazı yollarla bunu deyıstırebılırız 1 kişi 2 kişi derken dilekçeler ve baskılar artacak ve yenıden acmak zorunda kalacaklar herkezın cabası kendı ıcın ama toplu bır sey yaparsak hersey daha kolay olur lutfen ulasın bana 05072065814

 20. Burak Baha Koç dedi ki:

  2011 YGS başvuru süresi uzatılsın

  2011 YGS�ye Başvuramayanlar Ek Başvuru İstiyor 2011 ÖSYS başvuruları için para bulup yatırmakta güçlük çeken, bankadaki yoğunluktan dolayı parasını yatıramayan veya çeşitli nedenlerden dolayı başvurusunu yapamayanlar ek süre verilmesini istiyor. ÖSYM tarafından 17 Ocak 2011 tarihinde başvuru sürelerinin kesinlikle uzatılmayacağına ilişkin duyuru yapılmıştı. Açıklamada belirtildiği gibi ÖSYM başvuru sürelerini uzatmadı. Kimi aday başvuru tarihi hakkında yanlış bilgilendirildi, kimi aday para bulamadığı için başvuru ücretini yatıramadı, kimi aday parasını yatırdığı halde YGS’ye başvuru yapamadı, kimi aday ise bankalarda yaşanan problemlerden dolayı başvuru ücretini yatıramadı. Başvuruları kaçıran üniversite adayları ÖSYM tarafından önceki yıllarda başvuru sürelerinin uzatılmayacak denmesine rağmen uzatıldığını; bu sene de uzatılması gerektiğini belirtiyor. 2011 ÖSYS�ye gireceğiz diye hazırlık yaptıklarını, kaynak kitap aldıklarını, dershaneye gittiklerini belirten adaylar; bunca emek ve para boşa gitmemeli diyorlar. Başvuru yapamadıklarını henüz ailesine söyleyemediğini, tartışma çıkmasından korkacağını, ailesinin zaten maddi zorluklar yaşadığını, bu sene başvuru yapamazlarsa, ailesinin bunu karşılayamayacağını belirten başvuru mağdurlarının şuanda tek gündemi başvuruların uzatılması.

 21. METE dedi ki:

  ANNEM BABAM EVDEN KOVDU ÖSYM KACIRDIGIM İCİN EVDEN KOVDULAR BEN BU CIKMAZDAN KURTULMAK İSTİYORUM BİZE BİR HAK TANIYIN İDAM OLACAK MAHKUMA AF CIKIYORDA BIZ PARAYI YATIRDIGIMIZ HALDE BIZE HAK TANINMIYOR İLGİLİLERE DUYURULUR DİKKATE ALMANIZI RİCA EDRIMM

 22. gülce dedi ki:

  ösym genel merkezlerine gidin ve verdikleri formları doldurun . ne kadar kişi giderse iyi

 23. gülce dedi ki:

  ösym genel merkezlerine gidin ve verilen formları doldurun . ne kadar çok kişi olur isek ağırlığımız o kadar artar tek çare bu . ben gittim ve verdikleri forumu doldurdum çok kişi olursak bizi göz ardı edemezler . nede olsa her bir kişi 35 tl para yatırıyor!!!koşun gidin!!

 24. gülce dedi ki:

  ösym genel merkezlerine gidin ve verilen formları doldurun.ne kadar çok kişi olursak ağırlığımız okadar artar tek çare bu ben gittim ve verdikleri formu doldurdm çok kişi olursak bizi göz ardı edemezler.nede olsa herbir kişi 35 tl para yatırıyor!!!koşun gidin!!

 25. mustafa dedi ki:

  arkadaşlar umut arkdaşın yazısını mail olarak gönderelim ösym ye ben gönderdim sizdende bekliyorum belki bu şekilde bişeyler yapabiliriz inşallah uzatırlar

 26. banu dedi ki:

  off neolur başvuru uzatılsın.

 27. numan dedi ki:

  BİRAZCIK EK SÜRE 1 SENEMİZ BOŞA GİDECEK LÜTFEN

 28. numan dedi ki:

  BİRÇOK ARKADAŞ MAĞDURSUNUZ ÖSYM Yİ FALAN ARAYALIM HEPİNİZ ARAYIN BELKİ UZATIRLAR BIRAKMAYIN HEMEN VAZ GEÇMEYİN

 29. numan dedi ki:

  onca emek harcadık çalıştık dersaneye gittik nolur emeğimiz boşa gitmesin ek süre verin aileme söleyemedim daha lütfenn

 30. mustafa dedi ki:

  arkadaşlar sizden rica ediyorum başvurular uzatılırsa bilgisi olan arkadaşlar yazsın buraya

 31. Tuba dedi ki:

  Bende Basvurumu yapamadm.. kac gündr nette bi umut bekLiorm süre uzatLdı mı die .. ankara bürosunu fln arayalm osym@osym.gov.tr adresine e mail göndereliim bos durmayalm magdrz emekler bosa gitmesiin Bu senede uzatlsn. sistem arızalı ztn para yatrnlar fln sisteeme rahat giremioduu sonc bu.. Ltfn görn magduruyetimizi..

 32. sevim dedi ki:

  yapamadım basvurumu yetişemedim:(son sansımdı onuda kaybettm şimdi ben ne yapıcm benm durummdakiler ne yapack? süre uzatmak bu kadar mı zor son sansımızı almayın elimizden yardmcı oln lütfen iki gündr internein başından ayrılmıyorum bir umut belki uzatıldı haberini görürüm diye.bunca emek boşa gitmemeli son bir şans verin lütfen…

 33. umut dedi ki:

  2011 YGS’ye Başvuramayanlar Ek Başvuru İstiyor

  2011 ÖSYS başvuruları için para bulup yatırmakta güçlük çeken, bankadaki yoğunluktan dolayı parasını yatıramayan veya çeşitli nedenlerden dolayı başvurusunu yapamayanlar ek süre verilmesini istiyor.

  ÖSYM tarafından 17 Ocak 2011 tarihinde başvuru sürelerinin kesinlikle uzatılmayacağına ilişkin duyuru yapılmıştı. Açıklamada belirtildiği gibi ÖSYM başvuru sürelerini uzatmadı.

  Kimi aday başvuru tarihi hakkında yanlış bilgilendirildi, kimi aday para bulamadığı için başvuru ücretini yatıramadı, kimi aday parasını yatırdığı halde YGS’ye başvuru yapamadı, kimi aday ise bankalarda yaşanan problemlerden dolayı başvuru ücretini yatıramadı.

  Başvuruları kaçıran üniversite adayları ÖSYM tarafından önceki yıllarda başvuru sürelerinin uzatılmayacak denmesine rağmen uzatıldığını; bu sene de uzatılması gerektiğini belirtiyor.

  2011 ÖSYS’ye gireceğiz diye hazırlık yaptıklarını, kaynak kitap aldıklarını, dershaneye gittiklerini belirten adaylar; bunca emek ve para boşa gitmemeli diyorlar. Başvuru yapamadıklarını henüz ailesine söyleyemediğini, tartışma çıkmasından korkacağını, ailesinin zaten maddi zorluklar yaşadığını, bu sene başvuru yapamazlarsa, ailesinin bunu karşılayamayacağını belirten başvuru mağdurlarının şuanda tek gündemi başvuruların uzatılması.
  bunu yayımlarsanız sevinirim teşekkürler

 34. mehmet dedi ki:

  parayı yatırdık ama başvuru yapamadık nasıl olacak şimdi ??

 35. semih çakır dedi ki:

  bazı olumsuzluklardan dolayı parayı yatırmama ragmen herhangi bir liseye gidip kayıt yaptıramadım kesınlıkle uzatılmayacak diye belirtilmiş bu durumda yatırdıgım para ne olacak?

 36. mustafa dedi ki:

  of ya oof kaçırdım başvuru tarihini uzatılmayacağı kesinmi:(

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.