2011 Yılında Kaç Memur Alınacak – 2011 Ne Kadar Memur Alınacak

Pazartesi, 25 Ekim 2010, 9:50 | Genel | 4 Comments
by admin

6 bin 560 memur alımı ile ilgili başvuru süresi geçtiğimiz hafta dolmuştu.Bu atamadan umudu az olan birçok memur adayının en çok merak ettiği sorulardan biri, 2011 yılında bu atamadan hariç ne kadar daha memur alınacağı idi. Bu soru cevabını bulmaya başladı.  Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı, 2011 yılında alınacak memurlarla ilgili çalışmalarına başladı. İşte ayrıntılar:

Önümüzdeki aylarda, kamu kurumlarından ihtiyaç duyulan memurlar için talep toplanmaya başlanacak. Haziran ve Kasım ayında iki atama yapılacak. İlk değerlendirmelere göre, polis ve öğretmenlerin dışında kamu kurumlarına en az 20 bin yeni memur alınacak. Bu sayının daha da artacağı tahmin ediliyor. En fazla elaman alacak kurumların başında ise Maliye Bakanlığı geliyor. Maliye’nin bu yıl içinde 4 bin 500 memur alması bekleniyor.

Star – 8 Şubat 2011

Tagged with: , , , , , ,

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2011 Yılında Kaç Memur Alınacak – 2011 Ne Kadar Memur Alınacak"

 1. sevda dedi ki:

  Merhaba ben sizden sadece kasım ayındaki memur alımı hakkında yorumlarınızı merak ettim,sizce kaç kişi alınır

 2. numberone dedi ki:

  inş atanırım

 3. tek yardımcısı dedi ki:

  tek yardımcıların emniyette köle gibi muamele görmesini istemiyoruz ve bizede insan gibi muamele edilmesini sitiyoruz

 4. HAMZA ÇINAR dedi ki:

  BİZ ZAM DEĞİL MEMURLAR ARASINDAKİ ADALETSİZLİĞİN GİDERİLMESİNİ İSTİYORUZ

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.