2012 Özür Grubu Atamaları Eylül’de Yapılmalıdır

Perşembe, 16 Şubat 2012, 20:54 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

Sözde Muş Merkeze bağlı bir dağ köyünde öğretmenim.Tatile zar zor gidebildik arkadaşlarla.Geldik yolumuz kapalı 5m ye yakın kar var.Okulumuz lojmanlarımız tamamen kaybolmuş söylediklerine göre köylünün.1-2 gün açmaya uğraşırsınız diyorlar.yolumuzu açın diyoruz resmi makamlara açamıyorlar.yoğun kar yağışı var ve 10 günü bulur açılması deniyor.Üstüne üstlük gitmek istediğim halde gidemediğim için okuluma ek dersimi kesiyorlar,alamazsınız diyorlar.Zaten 3 kuruşa talimiz.her türlü korkusu sıkıntısı çilesi var.Ülkenin her yerinde şartlar aynı değil.özlük ve maaş haklarımızı iyileştirerek bizi buralarda daha uzun süre tutabilirsiniz.4 yıl şartı koyarak değil.Eşim ve çocuğumla aramda 1480 km var.eş durumu tayinleri 31 ağustos baz alınacakmış 100-200 kişi ancak bu tarihten mağdurmuş bunlar için de yönetmelik değiştiremezmiş.Gel sayın bakan benim yanımda şehre 73 km uzakta kuldan uzak Allah’a yakın yerde 1 ay kal bırak yılda 1 kez şartlı özür grubu atamayı şartsız şurtsuz 3-5 kez yaparsın.Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın

Soru / Yazı Özeti : 2012 Eş Durumu Özür grubu Atamaları Eylül ayında yapılmalıdır -.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2012 Özür Grubu Atamaları Eylül’de Yapılmalıdır"

  1. turan arıkan dedi ki:

    slm ömss özürlü sınavına giren özürlüler atansında yılbasına kadar olsun razıyız. ben lise mezunuyum. sertifikalarım var işimde uzmanım her konuda güven ve gönüllü sahibiyim türk bayragının dikili oldugu her yerde çalışırım. gereken yapılsın artı zorunlu emeklilik çıksın artık iş sezonu açılsın t.c gelişsin artık zenginlik daha çok olsun………………… anlayın artık yetkililere söylüyorum. cumhurbaşkanı başbakan bakanlar milletvekilleri ne yapıyosunuz…….

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.