5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu

Cuma, 6 Kasım 2015, 9:12 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulbengi

5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu bu sayfadan indirebilirsiniz. 5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu 2016 2017 dos, 5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu İndir Yükle,  5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu Word Excel Doc xls İndir, 5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, 5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu İçin MEB 2016 2017 dos, 5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu 5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "5. Sınıf Aylık Kitap Okuma Değerlendirme Raporu"

  1. Ertan avcı dedi ki:

    kitap okuma raporu diye koyduğunuz şey saçma sapan bir şey kitap okuma dendiği zaman kitap ın yazarı hakkında bilgi konusu hiç bir şey yok okul öğretmeninin ismi okul müdürünün ismi öğrenci isimleri bune ya insanla bu kadar dalga geçilmez

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.