6. Sınıf Yıllık Ders Planları

Pazar, 28 Ağustos 2016, 1:49 | Genel | 1 Yorum
by admin

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı ilköğretim 6. sınıf yıllık planları bu sayfada. 6. sınıflar için bütün derslerin en yeni yıllık planlarını aşağıdan ders seçerek indirebilirsiniz. Değerli ve saygı değer öğretmenlerimizden istirhamımız planlar hakkında olumlu ve olumsuz düşüncelerini aşağıdaki yorum kutucuğundan bizlere iletmeleridir. İşte 2016 2017 6. Sınıf Yıllık Planları:

.

.

.

.

 

Elinizde yer alan ya da hazırladığınız yıllık planları binlerce öğretmen arkadaşımızla paylaşmak isterseniz, lütfen planlarınızı eokulegitim@gmail.com adresine gönderin. Planlarınızı sitemizde paylaşarak binlerce öğretmenin faydalanmasını sağlayalım. Lütfen yorum ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kutucuğundan bizlere iletmeyi unutmayınız

2016 2017 6. Sınıf Yıllık Planları, 6. Sınıf Türkçe Matematik Hayat Bilgisi Yıllık Planı, 2016 2017 Eğitim Öğretim Yılı 6. Sınıflar Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planları, Güncel Yeni 2016 2017 6. Sınıf Yıllık Plan İndir Yükle Download

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "6. Sınıf Yıllık Ders Planları"

  1. Funda Yılmaz dedi ki:

    paylaşımlarınız için teşekkürler.6.sınıf seçmeli fransızca için yıllık plana ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.Öğrencilerim ilk defa fransızca dersi alacaklar.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.