7 Ocak 2013 Pazartesi Günü Okullar Tatil mi

Pazar, 6 Ocak 2013, 19:49 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

Pazartesi günü okullar tatil mi. 7 Ocak 2013 Pazartesi okullara kar tatili var mı, son durum bilgisi geldi. Tunceli’de dün başlayan ve etkisini artırarak devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz etkiliyor. Olumsuz hava koşulları nedeniyle il merkezi, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt ve Nazımiye ilçelerinde eğitime 2 gün, Pülümür ve Ovacık ilçelerinde okullar bir gün tatil edildi.

Tunceli Meteoroloji İl Müdürü Mehmet Demir, AA muhabirine ilettiği açıklamada, kent merkezinde kar kalınlığının 52 santimetreye ulaştığını bildirdi.

İl genelinde dün başlayan kar yağışının 3 gün boyunca etkili olmasının beklendiğini ifade eden Demir, ”İl merkezinde kar kalınlığı 52 santimetreye ulaştı. Kar yağışı hayatı olumsuz etkileyeceğindenvatandaşlarımızı ve sürücülerimizi dikkatli olmaları konusunda uyarıyoruz” diye konuştu.

Öte yandan, Ovacık ilçesinde kar kalınlığı bir metreye ulaştı.

7 Ocak 2013 Pazartesi günü okullar tatil mi , Pazartesi günü tatil mi , Pazartesi okullar tatil mi İstanbul Ankara Konya Bursa Okullar tatil mi

Kars’ta eğitime 2 gün ara verildi

Kars’ta etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle yarından itibaren 2 gün süre ile ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi.

 

Kars Valiliği’nden yapılan açıklamada, Kars’ta etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle yarından itibaren ilk ve orta dereceli okullar iki gün süreyle tatil edildi. Yapılan açıklamada ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan engelli ve hamile memurlar da 2 gün süre ile izinli sayılacak.

Erzurum’da okullara kar tatili

Erzurum’da yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar bir gün süre ile tatil edildi.

Erzurum Valiliği’nden alınan bilgiye göre, Erzurum’da akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle yarın il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süre ile ara verildi.

Varto’da okullar 2 gün tatil edildi

Muş’un Varto ilçesinde okullar 2 gün süre ile tatil edildi.

Muş’ta etkili olan kar yağışı nedeni ile Varto ve bağlı köylerde okullar Pazartesi ve Salı günü için tatil edildi.

Varto Kaymakamı Tahir Şahin, aşırı kar yağışı dolayısı ile okulları 2 gün süre ile tatil ettiklerini açıklayarak, cumartesi günü başlayan kar yağışının aralıksız olarak devam ettiğini açıkladı. Şahin, kar yağışının durması halinde eğitim ve öğretimin Çarşamba günü yeniden başlayacağını söyledi.

7 Ocak 2013

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "7 Ocak 2013 Pazartesi Günü Okullar Tatil mi"

  1. Muhammed Göktaş dedi ki:

    İnşallah İstanbulda salıve çarşamba günü okullar tatil olurda bizde yazılılara daha iyi çalışırız :D

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.