7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan

Pazar, 28 Ağustos 2016, 1:48 | Bilgi Paylaşımı | 3 Comments
by eokulbengi

7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan bu sayfadan indirebilirsiniz. 7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan 2016 2017 dos, 7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan İndir Yükle,  7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan Word Excel Doc xls İndir, 7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, 7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan İçin MEB 2016 2017 dos, 7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu 7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "7. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan"

  1. onur dedi ki:

    bilgisayarın bilgilerini bulmak

  2. gurbetelde dedi ki:

    Spor planını neden bilişim teknolojileri adı altında payaşıyorsunuz ki.

  3. ghgfh dedi ki:

    7. sınıf bilişim teknolojileri yıllık planının içinden spor planları çıkıyor siz böyle dosyaları bırakarak olmayan değerlerinizi yitiriyorsunuz. iyi çalışmalar.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.