7. Sınıf Performans Ödevi

Pazartesi, 2 Şubat 2015, 0:28 | Bilgi Paylaşımı | 5 Comments
by eokulbengi

7. Sınıf Performans Ödevi  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  7. Sınıf Performans Ödevi bu sayfadan indirebilirsiniz. 7. Sınıf Performans Ödevi için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

7. Sınıf Performans Ödevi 2016 2017 dos, 7. Sınıf Performans Ödevi İndir Yükle,  7. Sınıf Performans Ödevi Word Excel Doc xls İndir, 7. Sınıf Performans Ödevi Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, 7. Sınıf Performans Ödevi İçin MEB 2016 2017 dos, 7. Sınıf Performans Ödevi Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu 7. Sınıf Performans Ödevi 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  7. Sınıf Performans Ödevi :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

5 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "7. Sınıf Performans Ödevi"

 1. mehmet dedi ki:

  Valla bende aradığımı bulamadım ve eyer bu siteye girmeyin

 2. sude dedi ki:

  ya güzel ama fazla kısa biraz daha iyi olsa olmazmıydı performans ödevi yapçaz şurda hadi nolur zaten notum düşük

 3. elif dedi ki:

  İndirme başarısız diyor 2 gün sonra performans ödevim var lütfen yardımcı olun.

  • sude dedi ki:

   haklısın arkadaşım biraz daha uzun olabilirdi.

   • burcu dedi ki:

    evet bende katılıyorum ,ndirme çok ama çok başarısız bende pazartesi günü öğretmenime vericem eğer indirme hızlanmasa bu siteyi şikayet edicemmm…(ben dediğimi gerçektende yaparım)

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.