8. Sınıf Görsel Sanatlar Yıllık Planı

Salı, 7 Şubat 2017, 16:47 | Genel | 13 Comments
by admin

8. Sınıf İçin Görsel Sanatlar yıllık planlarını bu sayfadan indirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan yeni yıllık planlar her yıl güncellenmektedir. e-okul İndirdiğiniz planda mutlaka olumsuz gördüğünüz noktaları belirtin ve yorum olarak bize iletin. Görsel Sanatlar Yıllık Planını indirmek için aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin ardından açılan linke tıklayarak indirebilirsiniz.

2016 2017 8. Sınıf Görsel Sanatlar Dersi Yıllık Planı, 2014 2013 İlköğretim 8. Sınıf Görsel Sanatlar Yıllık Planı, 8. Sınıf Görsel Sanatlar Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı İndir, MEB Koza Pasifik Üner ve Diğer Yayınları 8. Sınıf Görsel Sanatlar Yıllık Plan Yükle Download 2016 2017

Bu sayfadan indirdiğiniz 8. Sınıf Görsel Sanatlar Yıllık Planı her yıl güncellenmektedir. İndirdiğiniz planda bir önceki yılın değerleri yazıyor olabilir. Bu durum planda bir değişiklik olmadığı anlamına gelir. Bu durumda plandaki yıl kısmını 2016 2017 olarak değiştirerek kullanabilirsiniz…

Sitemizden indirdiğiniz planlara ilişkin olumlu ya da olumsuz yorum ve düşüncelerinizi lütfen aşağıdaki yorum kutucuğundan anında bizlere iletiniz.

13 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "8. Sınıf Görsel Sanatlar Yıllık Planı"

 1. britgid mendler dedi ki:

  ya bn bulamadım ha .. Arkadaşlar neye tşk ediyosunuz acaba ??? Buldunumu ki??

 2. delil dedi ki:

  yardımcı olun

 3. ismail dedi ki:

  bulamadım yardım edinn

 4. ümit saltan dedi ki:

  yalnız planlar yenilensin bence

 5. kerim çelik dedi ki:

  çok sağolun,çok lazımdı teşekkür ederim.. :)

 6. rüküş yerine şükür deriz dedi ki:

  uyumlumu sizce

 7. fatma dedi ki:

  müthişşşşşşşşşşşş

 8. fatma dedi ki:

  güzel

 9. arzu çelik dedi ki:

  tesekkürler

 10. neşe özbey dedi ki:

  teşekkürler

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.