Sponsorlu bağlantılar

8. Sınıf İngilizce Yıllık Planı

Pazar, 1 Eylül 2013, 18:24 | Genel | 5 Comments
by admin

8. Sınıf İçin İngilizce yıllık planlarını bu sayfadan indirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan yeni yıllık planlar her yıl güncellenmektedir. e-okul İndirdiğiniz planda mutlaka olumsuz gördüğünüz noktaları belirtin ve yorum olarak bize iletin. İngilizce Yıllık Planını indirmek için aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin ardından açılan linke tıklayarak indirebilirsiniz.

2015 2016 8. Sınıf İngilizce Dersi Yıllık Planı, 2014 2013 İlköğretim 8. Sınıf İngilizce Yıllık Planı, 8. Sınıf İngilizce Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı İndir, MEB Koza Pasifik Üner ve Diğer Yayınları 8. Sınıf İngilizce Yıllık Plan Yükle Download 2015 2016

Bu sayfadan indirdiğiniz 8. Sınıf İngilizce Yıllık Planı her yıl güncellenmektedir. İndirdiğiniz planda bir önceki yılın değerleri yazıyor olabilir. Bu durum planda bir değişiklik olmadığı anlamına gelir. Bu durumda plandaki yıl kısmını 2015 2016 olarak değiştirerek kullanabilirsiniz…

Sitemizden indirdiğiniz planlara ilişkin olumlu ya da olumsuz yorum ve düşüncelerinizi lütfen aşağıdaki yorum kutucuğundan anında bizlere iletiniz.

5 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "8. Sınıf İngilizce Yıllık Planı"

 1. HÜLYA DEMİR diyor ki:

  Her yıl güncellenmekte olduğunu söylediğiniz planlar 2010-2011 eğitim öğretim yılına aittir. Güncelleme konusunda biraz daha titiz davranmalısınız.

 2. asiye diyor ki:

  ya bunları silin benim salak kardeşim yazdı hepsini ben ASYA.

 3. asiye diyor ki:

  kes sesini sen dedim de mi kızlar

 4. asiye diyor ki:

  haha güleyim ben asiyenin ikizi asya

 5. asiye diyor ki:

  birşey değil şekerim alt yazıyı okudum da mesele ben

Yorum Yazın