8. Sınıf SBS Tercih Başvuruları Nereye Yapılacak – 2011

Salı, 6 Temmuz 2010, 23:52 | Bilgi Paylaşımı | 3 Comments
by admin

7  Temmuzda açıklanan 8. Sınıf TEOG sonuçlarının ardından tercih maratonu başlayacak. Peki Öğrenciler tercih başvurularını nereye yapacak?

Öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmî internet sitesinde yayımlanan tercih listelerinden toplam 12 okul tercihini seçtikten sonra , en yakın okul müdürlüğünün birinden tercih başvurularını yapacaklar.

Eğer okuduğunuz okula yakın iseniz öğretmenlerinizden de yardım almak amacıyla kendi okul müdürlüğünüzde tercihlerinizi yapmanız yararınıza olacaktır. Fakat çeşitli sebeplerle (tatil,göç vs.) okumuş olduğu okuldan uzak olan öğrenciler yine herhangi bir ilköğretim okulundan tercihlerini onaylatabilirler.

Eokulegitim.com sitesi olarak öğrencilerimizin aklına takılabilecek her türlü konuya ışık tutmaya çalışıyoruz. Herkese tercih sürecinde başarılar.

8. Sınıf TEOG Tercih Başvuruları Nereye Yapılacak,2015 TEOG Tercihleri Başvuruları Nerede Yapılacak,2011 8. Sınıf TEOG Başvuruları Nerede Onaylatılacak,TEOG Tercih Başvuruları

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "8. Sınıf SBS Tercih Başvuruları Nereye Yapılacak – 2011"

  1. pınar dedi ki:

    ben bu tercih olayını bilmiyordum vet. lisesine gştmek istiyorum ama tercih ona baş vurabilirmiyim acaba

  2. sercan dedi ki:

    Saolasın…

  3. onur dedi ki:

    çok saolun

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.