12:16 am - Perşembe Nisan 2, 2015
Sponsorlu bağlantılar

8. Sınıf Türkçe Yıllık Planı

Pazar, 1 Eylül 2013, 18:24 | Genel | 1 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

8. Sınıf İçin Türkçe yıllık planlarını bu sayfadan indirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan yeni yıllık planlar her yıl güncellenmektedir. e-okul İndirdiğiniz planda mutlaka olumsuz gördüğünüz noktaları belirtin ve yorum olarak bize iletin. Türkçe Yıllık Planını indirmek için aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin ardından açılan linke tıklayarak indirebilirsiniz.  

2014 2015 8. Sınıf Türkçe Dersi Yıllık Planı, 2014 2013 İlköğretim 8. Sınıf Türkçe Yıllık Planı, 8. Sınıf Türkçe Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı İndir, MEB Koza Pasifik Üner ve Diğer Yayınları 8. Sınıf Türkçe Yıllık Plan Yükle Download 2014 2015

Bu sayfadan indirdiğiniz 8. Sınıf Türkçe Yıllık Planı her yıl güncellenmektedir. İndirdiğiniz planda bir önceki yılın değerleri yazıyor olabilir. Bu durum planda bir değişiklik olmadığı anlamına gelir. Bu durumda plandaki yıl kısmını 2014 2015 olarak değiştirerek kullanabilirsiniz…

Sitemizden indirdiğiniz planlara ilişkin olumlu ya da olumsuz yorum ve düşüncelerinizi lütfen aşağıdaki yorum kutucuğundan anında bizlere iletiniz.

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "8. Sınıf Türkçe Yıllık Planı"

  1. ilkay diyor ki:

    Yılına ait planı vermişsiniz. Bir de her yıl güncelleniyor.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.