A.Vahap Akbaş Hayatı

Cumartesi, 4 Şubat 2012, 19:06 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

1954 yılında Batman’da doğmuştur. Batman Lisesi ve İ.Ü. Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. Öğretmen ve yöneticilik yaptı. Halen Çorlu’da öğretmenlik görevini sürdürmektedir. Şiir ve yazıları çeşitli gazete ve dergilerde yayımlandı. Bir süre Yeni Devir gazetesinde kültür-sanat sayfasını yönetti. Şiir ve roman dallarında çeşitli ödüller aldı.

ESERLERİ

Efgân, Gül Kıyamı, Kuş Olsun Yüreğim, Dünyayı Kaplayan Ağaç, Mavi Sesli Şiirler, Hüzün Coğrafyası, Bir Şehre Vardım, şairin yayınlanmış şiir kitaplarıdır.

A.Vahap Akbaş Kimdir, Hayatı A.Vahap Akbaş Biyografisi A.Vahap Akbaş Hayatı A.Vahap Akbaş Yaşamı A.Vahap Akbaş Eserleri 1954 Batman doğumlu. Batman Lisesi ve İ.Ü. Edebiyat

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "A.Vahap Akbaş Hayatı"

  1. Auth dedi ki:

    24 Nisan Hey! Bunu ancak biraz konu dışı olduğunu biliyorum, ben rica edouriym dfcşfcndfcm edouriym. Eğer bir blog makale veya tersi yazma bağlantılar veya belki konuk alışverişi ilginizi misiniz? Sitem sizinkiyle aynı konularda bir e7ok gee7iyor ve ben bfcyfck birbirlerine faydalı olacağını hissedouriym. Eğer ilgileniyorsanız olursanız bana bir e-posta ateş e7ekinmeyin. Ben sizden haber bekliyoruz! Bu arada Bfcyfck blogu!

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.