ABD’de Ömür Boyu Yaşama ve İş Fırsatı – Yeşil Kart

Cuma, 4 Şubat 2011, 17:49 | Genel | 6 Comments
by admin

Ayda çok ideal bir maaş ile çok iyi koşullarda çalışabilirsiniz. İsterseniz yalnız başınıza isterseniz ailenizi de götürün. İşsizlik sıkıntınız mı var? Üstelik ABD, bu işçi alımları için hiçbir koşulu şart koşmuyor. Sadece en az Lise mezunu olmanız yeterli…İşte ayrıntılar:

Amerika Birleşik Devletleri, azalan genç nüfus ve işçi ihtiyacının önemli bir kısmını her yıl Türkiye’den karşılamaya karar verdi. ABD, bu seçimleri yaparken çeşitli acentaların raporunu göz önünde bulunduracak.Seçilen kişilere yeşil kart verilecek. Bu acentaların en önemlisi hiç şüphesiz USAFIS olacak gibi görünüyor. USAFIS gerekli başvuru formunu yayınladı . Sadece size verilen iş başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunu doldurmanız sadece 1 dakikanızı alıyor. USAFIS acentası yapılan  başvuruları değerlendirmeye alıyor ve sizinle irtibata geçiliyor.Başvuru fırsatını kaçırmayın. Sadece buraya tıklayın, açılan sayfada başvuru formunu doldurun. ABD’de İşçilik için başvurunuz alınmış olacaktır. Eğer ailenizi de yanınızda götürecekseniz başvuru formunda “Evliyim” seçeneğini işaretlemeyi unutmayınız.

ABD’de Ömür Boyu Süresiz Vize ve Çalışma İş Başvurusu İçin Tıklayın

6 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "ABD’de Ömür Boyu Yaşama ve İş Fırsatı – Yeşil Kart"

 1. süleyman dedi ki:

  slm bende abde ye gitmek istiyorum.orda calışmak isterm.ben şu an kıbr
  ıstayım benim tel no 0*** 879 92 52 teşekürler.

 2. ali dedi ki:

  slm ben karo fayans kilittaşı ustasıyım evliyim almnayada calısmak isterim

 3. omer dedi ki:

  ben çok gitmek istiyom amerikaya çalişmak istiyom gitmek için masrafı falan varmı yada ne kadar süerede gideriz amerikaya ne kdar sürer bu başvurular falan .ömer yılmaz teşekürler.

 4. murat dedi ki:

  ilk okul mezunuyum olmazmı

 5. murat tathan dedi ki:

  amerikada yaşamak isterim ailemle 0*** 423 04 16

 6. Acıbadem Sürücü Kursu dedi ki:

  Acibadem Sürücü Kursu

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.