Abdullah Özkan Kimdir Hayatı

Cumartesi, 4 Şubat 2012, 14:47 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Gazeteci,yazar.1974 yılında Yozgat’ ta Dünyaya geldi. İlk öğrenimini Kayseri’de, Orta öğrenimini Adana’da tamamladı. Yaklaşık iki yıl süreyle haftalık Vahdet Gazetesi’nin Dış Haberler Servisi Sorumluluğu’ nu yürüttü. Çeşitli gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Amerikan gizli istihbarat örgütü CIA’yı konu alan ?Sam Amca’ nın Çocukları’ isimli eseri daha çok genç yaşta olmasına rağmen yayınlandıktan sonra ismi sıkça konuşulur oldu ve bu eseri dönemin gazete ve köşe yazarları tarafından sık sık kullanılmaya başlandı. Kitabı yayınlandıktan sonra Özkan, İstanbul Üniversitesi Basın-Yayın Yüksek Okulu Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Halen Milli Gazetede yazılarına devam etmektedir.
Bazı Eserleri :
1- Sam Amcanın Çocukları
2- Cezayir
3- Türkiye’ deki Amerika

Abdullah Özkan Kimdir, Hayatı Abdullah Özkan Kimdir, Abdullah Özkan Hayatı Abdullah Özkan biyografi Abdullah Özkan hakkında bilgi Abdullah Özkan Kimdir, Hayatı Abdullah ÖZKAN, Gazeteci-Yazar.1974

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.