Abdülmecit Karataş Biyografisi

Çarşamba, 1 Şubat 2012, 8:56 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Abdülmecit Karataş Lisans eğitimini, 1996 yılında Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünde yaptı. Abdülmecit Karataş Yüksek lisans eğitimini, 2002 yılında, ABD de Fairleigh Dickinson Üniversitesinde tamamladı.
Yüksek Öğrenim Kurumu kadrosunda görev aldı.Abdülmecit Karataş 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesine atandı. 2002 yılında burada doktora eğitimi yaptı.

Abdülmecit Karataş 2003 yılında, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümüne öğretim üyesi olarak atandı. URAK Derneğinde akademik koordinatör olarak görev yaptı. Yayınlanmış bilimsel makale ve yayınları bulunmaktadır.

Abdülmecit Karataş Araştırma Alanları Kurumsal finansman finansal performans, sermaye yapısı ve sermaye sahipliği; finansal ekonomi ve çoklu veri analizi yatırımlar ve portföy yönetimi.

Abdülmecit Karataş Kimdir, Hayatı Abdülmecit Karataş Kimdir Abdülmecit Karataş Hayatı Abdülmecit Karataş Biyografisi Abdülmecit Karataş Kimdir, Hayatı Arrow Abdülmecit Karataş Kimdir? Abdülmecit Karataş İstanbul

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.