Açık Öğretim Lisesi AOL Öğrencilerine Ek Sınav Hakkı 2011

Salı, 16 Ağustos 2011, 13:42 | Genel | 103 Comments
by admin

Ek sınav Duyurusu

               (11 Eylül 2011 tarihinde ek sınav yapılacaktır.)

11 Eylül 2011 Pazar günü iki oturum (1. Oturum saat 10,00’da, 2. Oturum saat 14,00’de başlayacaktır) halinde ek sınav yapılacaktır. Yapılacak sınavda öğrencilerimiz en fazla 30 kredilik ders seçebileceklerdir.

Yapılacak olan ek sınava;

   2010-2011 Eğitim – Öğretim yılı sonu itibariyle öğrencilik durumu aktif ve donuk olan öğrencilerden,

    8 dönem ve üzeri eğitim görmüş,

    Mezuniyeti için 30 kredi gerekenler katılabileceklerdir.

Sınava katılacak öğrencilerimiz 19-24 Ağustos 2011 tarihleri arasında anlaşmalı bankalara (T.C Ziraat, T.C. Vakıflar Bankası, T.C. Halk Bankası) 20 TL#lik sınav ücreti yatırarak, sınav kaydını Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine veya Milli Eğitim Müdürlüklerince görevlendirilmiş okul müdürlüklerine yaptırıp, yine aynı tarihler arasında  sınava girecekleri dersleri seçeceklerdir.

Açık Öğretim Lisesi Yurtdışı Programlarında kayıtlı olup,  yukarıdaki şartları taşıyanlar da ek sınav için müracaat edebileceklerdir.

Not: Ek sınav başvuru tarihleri arasında Yeni Kayıt başvuruları alınmayacaktır.

Tagged with: , , , , ,

103 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Açık Öğretim Lisesi AOL Öğrencilerine Ek Sınav Hakkı 2011"

  1. ülkü dedi ki:

    benim en son girdiğim 3.dönem sınav sonuçlarına göre 30kredi veya daha aşagı olduğunu öğreneceğim e ek sınav kayıt tarihinden sonra açıklanıyor sonuçlar bu halde ben parayı yatırıp kayıt yaptırsam eğer 31 kredim kalmıssa yanacak sonuçları beklesem ek sınav kacacak ne yapacağım neden bizi düşünerek hazırlanmıyor tarihler ya of

  2. emrah dedi ki:

    arkdaşlar eksınav hangi ilerde yapılıyor önceden bi ankarada bide g.antepde yapılıyordu şuan bütün ilerde yapılıyormu acaba bilgi verirseniz sevinirim…şimdiden teşekürler

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.