Açlığın Azaltılması İçin Kamuoyu Oluşturmanın Ne Gibi Faydaları Olabilir

Salı, 21 Şubat 2017, 22:50 | Ödev | 0 Yorum
by ozge2017

Bu yazımızda, Açlığın Azaltılması İçin Kamuoyu Oluşturmanın Ne Gibi Faydaları Olabilir Kısaca bu konuda sizlere bilgiler vereceğiz.

açlık ile ilgili görsel sonucu

Allah, doğamızı bizlere sonsuz nimetler sunacak özellikte ve güzellikte dizayn etmiştir. Ülkemiz, sahip olduğu bazı avantajlar sebebiyle bazı ülkelerin yaşadığı sorunlardan uzakta durmaktadır. Ancak bizler pek bilmesek dahi, günümüzde dünyanın en büyük sorunlarından bir tanesi açlıktır. Özellikle Afrika kıtası üzerinde her yıl binlerce, onbinlerce insan, açlık veya susuzluk nedeniyle yaşamını kaybetmektedir.

Bizler, yaşadığımız ülkede bu tür şeylere pek alışkın olmadığımızdan dolayı bu konuda bilinçsiz olabiliriz. Ancak çeşitli çalışmalar ile bu konuda kamuoyu yaratılması ile birlikte, bu tür sorunlar yaşayan insanlara karşı destek artacaktır. Desteğin artması durumunda da, açlık yaşanan bölgelerdeki sorunların ortadan kalkmasına dair önemli bir adım atılmış olacaktır.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.