Afyonkarahisar Okullara Kar Tatili Var mı Son Durum 16 Ocak 2012

Perşembe, 12 Ocak 2012, 16:50 | Genel, Gündem | 3 Comments
by admin

Türkiye’nin birçok yerinde yoğun kar yağışı devam ederken , Afyonkarahisar ilinde yer alan öğrenciler ve veliler okulların 16 Ocak 2012 Pazartesi için günü tatil olup olmadığını merak ediyorlar. Afyonkarahisar için kar tatili haberlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz …

 

AFYONKARAHİSAR Valiliği, olumsuz hava koşulları nedeniyle ilköğretim okulları ile liselerde eğitim ve öğretime, bugün ve yarın (13 Ocak Cuma ) ara verildiğini duyurdu.

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, Meteoroloji’den alınan bilgiler doğrultusunda, olumsuz hava koşullarının bugün ve yarın devam edeceği belirtilerek, il genelindeki tüm ilköğretim okullarıyla liselerde eğitime iki gün süreyle ara verilmesine karar verildiği belirtildi. Afyonkarahisar’da eğitim ve öğretime 16 Ocak Pazartesi günü başlanacağı kaydedildi.

15 Ocak 2012

Afyon Kar Tatili Var mı 16 Ocak 2012 , Afyonkarahisar Okullara Kar Tatili Olacak mı Devam Ediyor mu 16.01.2012 , Afyonkarahisar Eğitime Kar Engeli 16 Ocak , Afyonkarahisar Okullara Kar Tatili Verildi mi Verilecek Verildi 16 Ocak 2012 Cuma

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Afyonkarahisar Okullara Kar Tatili Var mı Son Durum 16 Ocak 2012"

  1. oquz dedi ki:

    walla bizim de 3 . yazıllıların yarısı kaldı

  2. ahmet özsoy dedi ki:

    oh be derslerden kurtluduk ver alahım karı ver

  3. MUHAMMED dedi ki:

    Of keşke olmasaydı daha 3 yazılı varıdı onları bir bitireydik :) şimdi meb 15 tatili 1 hafta ileri alır

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.