Ağaçların Kesilmesi ile İlgili Kompozisyon

Pazartesi, 7 Kasım 2016, 12:26 | Genel | 10 Comments
by ozden

Ağaçların Kesilmesinin Zararları, Ağaçların Kesilmesi ile İlgili Kompozisyon

Ağaçlar dünyamızın oksijen kaynaklarıdır. Ayrıca ağaçlar endüstriyel anlamda birçok alanda kullanılmakta ve insanlara pek çok fayda sağlamaktadır. Ağaçlar çevremizi de güzelleştiren eşsiz varlıklardır. Doğadaki pek çok canlı için de doğal ortam sağlarlar.

Ağaçların insanlar için bu kadar çok faydası olduğu halde dünyada her yıl binlerce ağaç kesilerek yok edilmekte ve doğaya zarar verilmektedir. Bu ağaçların kesilmesi önlenmediği takdirde bu dünyamızı için felaket olacaktır. Ağaçları kesmek yerine endüstriyel ağaçlar dikilmeli ve sanayi alanında bu ağaçlar kullanılarak doğaya zarar verilmelidir.

Ağaçlar doğamızın eşsiz parçaları olduğundan ağaçları kesmemeli, onları daima korumalıyız. İnsanlar bu konuda bilinçlendirilmeli, sanayi işletmeleri de devlet tarafından kontrol edilmelidir. Unutmamak gerekir ki ağaçsız bir dünya çöle dönemeye mahkumdur.

Ağaçların Çevre İçin Önemi Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

10 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ağaçların Kesilmesi ile İlgili Kompozisyon"

 1. Sudem Karaca diyor ki:

  Arkadaslar yazi guzel kullanabilirsiniz onaylidir

 2. atiye yumruçalı diyor ki:

  ayyyyyy! ben bu siteyi çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevdim resmen 100 aldım ya hep ben bu siteyi kullanıcam çok ama çok teşşekkür ederim .10 numara.

 3. Ceren diyor ki:

  Çok güzel , kısa ve öz olmuş

 4. Barbie diyor ki:

  The chicken turned out really well! Last night I made kefta tagine, but I wa8&1#s2n7;t thrilled with the texture of the meatballs – the taste was good though! I think I over-mixed the meat, or over-cooked them trying to reduce the sauce. They seemed too firm. Whether it’s legal or not, I bet Indian food would be good in the tagine! I’m considering trying a pot roast in the tagine too. Why not?

 5. gökçe diyor ki:

  zarar verilmelidiri düzeltelim

 6. Sıla diyor ki:

  (Ağaçları kesmek yerine endüstriyel ağaçlar dikilmeli ve sanayi alanında bu ağaçlar kullanılarak doğaya zarar verilmelidir.) Oradaki ‘verilmelidir’ i düzeltin :D

 7. seçkin diyor ki:

  bence harika olmuş teşşekkürler

 8. 1111 diyor ki:

  Bence hic iyi olmamis
  saka saka bes dakka

 9. e okul diyor ki:

  bilgilendirici bi yazı olmuş sağolun.

Yorum Yazın