Ağaçların Kesilmesi ile İlgili Kompozisyon

Pazar, 8 Nisan 2018, 20:31 | Genel | 14 Comments
by ozden

Ağaçların Kesilmesinin Zararları, Ağaçların Kesilmesi ile İlgili Kompozisyon

Ağaçlar dünyamızın oksijen kaynaklarıdır. Ayrıca ağaçlar endüstriyel anlamda birçok alanda kullanılmakta ve insanlara pek çok fayda sağlamaktadır. Ağaçlar çevremizi de güzelleştiren eşsiz varlıklardır. Doğadaki pek çok canlı için de doğal ortam sağlarlar.

Ağaçların insanlar için bu kadar çok faydası olduğu halde dünyada her yıl binlerce ağaç kesilerek yok edilmekte ve doğaya zarar verilmektedir. Bu ağaçların kesilmesi önlenmediği takdirde bu dünyamızı için felaket olacaktır. Ağaçları kesmek yerine endüstriyel ağaçlar dikilmeli ve sanayi alanında bu ağaçlar kullanılarak doğaya zarar verilmelidir.

Ağaçlar doğamızın eşsiz parçaları olduğundan ağaçları kesmemeli, onları daima korumalıyız. İnsanlar bu konuda bilinçlendirilmeli, sanayi işletmeleri de devlet tarafından kontrol edilmelidir. Unutmamak gerekir ki ağaçsız bir dünya çöle dönemeye mahkumdur.

Ağaçların Çevre İçin Önemi Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

14 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ağaçların Kesilmesi ile İlgili Kompozisyon"

 1. sfgshgfdhshghjg dedi ki:

  ordamısınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım mal şey

 2. E-Okul dedi ki:

  Hepinizin yorumlarına teşekkkür ederiz.Daha iyi ödevler daha iyi gelecek!

 3. görkem dedi ki:

  kısa ve güzel ???

 4. Sudem Karaca dedi ki:

  Arkadaslar yazi guzel kullanabilirsiniz onaylidir

 5. atiye yumruçalı dedi ki:

  ayyyyyy! ben bu siteyi çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevdim resmen 100 aldım ya hep ben bu siteyi kullanıcam çok ama çok teşşekkür ederim .10 numara.

 6. Ceren dedi ki:

  Çok güzel , kısa ve öz olmuş

 7. Barbie dedi ki:

  The chicken turned out really well! Last night I made kefta tagine, but I wa8&1#s2n7;t thrilled with the texture of the meatballs – the taste was good though! I think I over-mixed the meat, or over-cooked them trying to reduce the sauce. They seemed too firm. Whether it’s legal or not, I bet Indian food would be good in the tagine! I’m considering trying a pot roast in the tagine too. Why not?

 8. gökçe dedi ki:

  zarar verilmelidiri düzeltelim

 9. Sıla dedi ki:

  (Ağaçları kesmek yerine endüstriyel ağaçlar dikilmeli ve sanayi alanında bu ağaçlar kullanılarak doğaya zarar verilmelidir.) Oradaki ‘verilmelidir’ i düzeltin :D

 10. seçkin dedi ki:

  bence harika olmuş teşşekkürler

 11. 1111 dedi ki:

  Bence hic iyi olmamis
  saka saka bes dakka

 12. e okul dedi ki:

  bilgilendirici bi yazı olmuş sağolun.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.