Ağaçsız Memleket Duvaksız Geline Benzer ile İlgili Kompozisyon

Perşembe, 8 Mayıs 2014, 23:24 | Genel | 3 Comments
by ozden

Ağaçsız Memleket Duvaksız Geline Benzer Ne Demektir, Ağaçsız Memleket Duvaksız Geline Benzer ile İlgili Kompozisyon

Ağaçlar dünyamızın oksijen kaynaklarıdır. Ayrıca ağaçlar endüstriyel anlamda birçok alanda kullanılmakta ve insanlara pek çok fayda sağlamaktadır. Ağaçlar çevremizi de güzelleştiren eşsiz varlıklardır. Doğadaki pek çok canlı için de doğal ortam sağlarlar. Ağaçlar dünyamızın süsleridir.

Ağaçların insanlar için bu kadar çok faydası olduğu halde dünyada her yıl binlerce ağaç kesilerek yok edilmekte ve doğaya zarar verilmektedir. Bu ağaçların kesilmesi önlenmediği takdirde bu dünyamızı için felaket olacaktır. Ağaçları kesmek yerine endüstriyel ağaçlar dikilmeli ve sanayi alanında bu ağaçlar kullanılarak doğaya zarar verilmelidir. Ağaçlar o kadar önemlidir ki nasıl duvağı olmayan bir gelin eksik olacaksa, ağacı olmayan bir dünya da hiçbir zaman tam olmayacaktır.

Ağaçlar doğamızın eşsiz parçaları olduğundan ağaçları kesmemeli, onları daima korumalıyız. İnsanlar bu konuda bilinçlendirilmeli, sanayi işletmeleri de devlet tarafından kontrol edilmelidir. Unutmamak gerekir ki ağaçsız bir dünya çöle dönemeye mahkûmdur.

 

Ağaçsız Memleket Duvaksız Geline Benzer Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ağaçsız Memleket Duvaksız Geline Benzer ile İlgili Kompozisyon"

  1. buse dedi ki:

    ben bayıldım ödevvimde yardımcı oldu çok teşekkürler :()

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.