Ağız Gargarası Nasıl Yapılır

Perşembe, 19 Ocak 2012, 8:09 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

Ağız Gargarası tarifi
Ağız Gargarası yapımı

Ağız gargarasının sadece musluktan akan çeşme suyuyla yapabileceğimiz gibi çeşme suyunun içerisine ekleyebileceğimiz bir takım marketlerde satılan ağız gargaraları, renklendirici ve bunların içerisinde temizleyiciler ile hazırlayabiliriz.

Ağız içindeki yaralarda kullanılan ağız gargaralarını hazırlamakda oldukça basit. Çeşme suyunun içine atacağınız bir miktar karbonat ile ağız içi yaraları tedavi edilebiliyor.
————————————————————————————————————————————————————-

Ağız Gargarası Nasıl Yapılır Ağız Gargarası tarifi Ağız Gargarası yapımı Ağız gargarasının sadece musluktan akan çeşme suyuyla yapabileceğimiz gibi çeşme suyunun içerisine ekleyebileceğimiz bir

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ağız Gargarası Nasıl Yapılır"

  1. nebahatislam dedi ki:

    yara için değilde ağız gargarası için diş etleri ve diş temziliği için nasıl gargara yapılmale illaki eczanelerden gargaramı satın almak gerekir.

    • Bahar Akkuş dedi ki:

      Kesinlikle hayır satın almana gerek yok dişlerini fırçaladıktan sonra tuzlu suyla ağzını çalkala her gün yap inan çok iyi geliyo

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.