Ağlamak Çiçek Hastalık Yıldız Gaga ile İlgili Kısa Bir Öykü

Pazartesi, 12 Mayıs 2014, 5:53 | Genel | 1 Yorum
by ozden

Ağlamak Çiçek Hastalık Yıldız Gaga Kelimelerinin Geçtiği bir Hikaye, Ağlamak Çiçek Hastalık Yıldız Gaga ile İlgili Kısa Bir Öykü

Ayşe bugün çok hastaydı, karnı ağrıdığı için sürekli ağlıyor annesinin verdiği ilaçların kendisine iyi gelmesini bekliyordu. Bütün gece uyuyamamış odasının penceresinden sabaha kadar yıldızları izlemişti.

Ayşe çektiği acının yanında bir yandan da pişmanlık duyuyordu. Çünkü niçin hasta olduğunu biliyor fakat bunu annesine söyleyemiyordu. Dün arkadaşları ile birlikte yandaki komşunun bahçesindeki ağaçtan erik yemişler ve yine bu bahçeden çiçek toplamışlardı. Büyük ihtimalle erikler ilaçlıydı ve onlar da erikleri yıkamadan yemişlerdi.

Ayşe sabah uyandığında karnının ağrısı geçmişti. Rahat bir nefes aldı ve penceresinde gagası ile yavrularına yiyecek taşıyan kuşu gülümseyerek izledi. Kendisine bir şey olacak diye çok korkmuştu. O günden sonra bir daha yıkamadan hiçbir meyveyi yememeye karar verdi.

Ağlamak Çiçek Hastalık Yıldız Gaga Sözleri ile İlgili Öykü Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ağlamak Çiçek Hastalık Yıldız Gaga ile İlgili Kısa Bir Öykü"

  1. ahmet dedi ki:

    hocam sitenizi cok begendim egerki hastalik konusundada bilgi gerekirse siteme beklerim

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.