Ağrı Okullar Tatil mi – Ağrı Okullara Kar Tatili Var mı 8 Şubat 2012

Salı, 7 Şubat 2012, 19:54 | Genel | 1 Yorum
by admin

19 ilde okullar kar nedeniyle tatilYurdumuzun birçok kentinde yoğun kar yağışı devam ederken, tam 20 ilden kar tatili haberi geldi ! Bunlardan biri de Ağrı. Ağrıda çeşitli okullar 8 şubat Çarşamba – 9 Şubat Perşembe ve 10 Şubat Cuma günü tatil edildi. Ağrı’da  yer alan öğrenciler ve veliler okulların 8 Şubat 2012 Çarşamba günü tatil olup olmadığını merak ediyorlar. Ağrı için kar tatili haberlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz … Ağrı Okullar Tatilmi ,Ağrıda Okullara Kar Tatili Var mı 08.02.2012

AĞRI

Ağrı’da dondurucu soğuklar ve kar etkisini devam ettiriyor. Hava soğukları sebebiyle okulların hafta sonuna kadar tatil edilmesine karar verildi.

İl ve ilçe merkezleri hariç köyler, beldeler, Yatılı İlköğretim Bölge Okulları (YİBO), taşıma merkezli okullar çarşamba, perşembe ve cuma günü olmak üzere 3 gün tatil edildi.

Ortaöğretim kurumlarında yapılan not yükseltme sınavlarına katılamayan öğrencilerin ise okul yönetimi tarafından belirlenecek tarihlerde not yükseltme sınavlarına girebilecekleri belirtildi.

Ağrı Kar Tatili Var mı 8 Şubat 2012 , Ağrı Okullara Kar Tatili Olacak mı Devam Ediyor mu 08.02.2012 , Ağrı Eğitime Kar Engeli 8 Şubat , Ağrı Okullara Kar Tatili Verildi mi Verilecek Verildi 8 Şubat 2012 Çarşamba

eokulegitim.com – 7 Şubat 2012

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ağrı Okullar Tatil mi – Ağrı Okullara Kar Tatili Var mı 8 Şubat 2012"

  1. muhammed dedi ki:

    devlet taşımaya para verdiği için tatil ediyor peki şu düşünüldü mü şehir merkezinde lise taşımasını yapan servisçiler de köyden geliyor buna ne dicekler saçma bir tatil bence ya hepsi tatil yada hepsine devam olmalıydı bence

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.