Akıl Adama Sermayedir Kompozisyon

Pazartesi, 13 Kasım 2017, 22:15 | Genel | 2 Comments
by ozden

Akıl Adama Sermayedir Ne Demektir, Akıl Adama Sermayedir Kompozisyon

Bazı insanlar çok akıllı olur. Bu kişilerin akılları kendilerine her zaman fayda sağlar. Çünkü mantıklı ve doğru düşünen insanlar hayatta her zaman büyük başarılara imza atar ve bu kişiler geçimlerini sağlayacak yolu akılları sayesinde kolaylıkla bulurlar.

Bir insanın parası olmasa bile bu kişiler akılları sayesinde yapacakları işi bir şekilde gerçekleştirirler. Bazı kişilerin de parası çoktur ama akıllıca düşünemedikleri için bu parayı nasıl kullanacaklarını bilemezler. Mantıklı düşünen ve nerede ne yapacağını bilen kişiler hiçbir zaman aç kalmazlar. Bu insanlar ileri görüşlü olmaları ve doğru fırsatları değerlendirebilmeleri sayesinde yapacakları işi en iyi şekilde gerçekleştirir ve geçimlerini sağlarlar.

Özellikle ticaret yapan kişilerde eğer kişinin kafası çalışıyorsa bu kişi çok başarılı olur ve iyi bir gelir elde eder. Aklı sayesinde doğru kararlar veren kişi her zaman geçimini sağlayacak işi rahatlıkla elde eder.

Akıl Adama Sermayedir Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Akıl Adama Sermayedir Kompozisyon"

  1. Sait türkoglu dedi ki:

    Bildiğimiz gibi insan oğlu düşünme yeteneğine sahip zeki bir varlıktır

    Diye yola cıkın

  2. Ergin dedi ki:

    Aklı olanın parası da vardır

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.