AKP'nin Recep Tayyip Erdoğan'ın Çılgın Kanal Projesi 27 Nisan 2011

Pazar, 24 Nisan 2011, 22:51 | Genel | 0 Yorum
by admin

Başbakan Erdoğan’ın açıkladığı İstanbul için yapılmayı planlanan ‘çılgın proje’nin güzergahı merak konusu oldu. Erdoğan’ın salondan çıkarken söylediği kelime ipucu gibiydi: Peki Ak Partinin 24 Nisan Çarşamba Günü Açıklayacağı Proje ne Projesi? İşte ayrıntılar:

Erdoğan'dan çılgın proje ipucuBaşbakan Tayyip Erdoğan’ın sır gibi sakladığı ve herkesin merakla beklediği ‘çılgın proje’ açıklandı.

Kameraların karşısına geçen Başbakan Erdoğan’ın arkasında Boğaz Köprüsü’nün havadan çekilmiş bir fotoğrafı vardı. Açıklanan projeyi uluslararası haber ajansları flaş olarak duyurdu, onlarca televizyon kanalı canlı yayınla verdi.

Karadeniz ve Marmara arasında yeni bir kanal açılacak, kanalın uzunluğu 40 kilometreyi bulacak, derinliği 25 metre, genişliği ise 150 metre olacak. Erdoğan, projeyi açıkladığı salondan çıkarken, “Bak bu proje Çatalca’ya hediye ona göre” dedi.

Erdoğan’ın bu sözleri, kanalın geçeceği projenin ipucu olarak algılandı.

HABER 7 – 27 Nisan 2011

27 Nisan 2011 AKP Çılgın Projesi,Recep Tayyip Erdoğan’ın Çılgın Projesi Ne 27.04.2011,AKP’nin 2011 Seçimleri Çılgın Projesi Hakkında Bilgiler,AKP Recep Tayyip Erdoğan Çılgın Projesini Ne Zaman Açıklayacak

Tagged with: , ,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.