Alkollü İçki İçmenin ve Uyuşturucu Kullanmanın Toplumsal Zararları Nelerdir

Çarşamba, 10 Nisan 2019, 21:26 | Ödev | 1 Yorum
by ozge2017

Alkol ve uyuşturucu kullanımı kötü alışkanlıkların başında gelmektedir. İnsana hem fiziksel, hem zihinsel hem de ruhsal birçok problem yaratmaktadır. Fakat zararı bu kadar ile kalmamakla birlikte aynı zamanda maddiyat açısından da önemli zararlar ortaya koymaktadır. Bu alışkanlıklar hem bireyin kendisine, hem de içerisinde yer aldığı topluma ciddi zararlar verir. Bizler de sizler için yayınladığımız bu yazımızda, alkollü içki içmenin ve uyuşturucu kullanmanın toplumsal zararları nelerdir kısaca bilgi vereceğiz.

alkollü uyuşturucu ile ilgili görsel sonucu

Alkollü içki ve uyuşturucu kullanmak, insanı hiç olmadığı bir insan yaparak akli dengesi yerinde olmadan hareket etmesine neden olabilmektedir. Bu durumda topluma zarar verecek davranışlarda bulunabilir. Ayrıca bu alışkanlıklara çok para harcanacağından dolayı ekonomik açıdan da zarara uğratır.

 

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Alkollü İçki İçmenin ve Uyuşturucu Kullanmanın Toplumsal Zararları Nelerdir"

  1. . dedi ki:

    Çok seksi

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.