Altın Çilek Tohumu

Perşembe, 19 Ocak 2012, 12:44 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Altın Çilek Tohumu,

Altın çilek tohumu ekim – kasım aylarında sonra kurumaya başlayan, hasat sonrası meyvelerin içerisindeki çekirdeklerden elde edilir. Altın çilek tohumdan fide yapılarak yetiştirilebilen, çok yıllık bir bitkidir. Kuru veya taze olarak tüketilebilir. Mayhoş, ekşi – tatlı bir tadı vardır. Altın Çilek meyvesi A , C , ve B kompleksi (tiamin, niasin ve B12) vitamleri içermesi oranı olarak çok zengin bir meyvedir.

Bu sitede ;altın çilek tohumu, yer kirazı tohumu, organik domates tohumu, sırık domates tohumu, domates tohumu, organik sebze tohumu, çiçek tohumu satışı, sırık domates budaması, kavun tohumu çeşitleri, dekalp mısır tohumları, tohum ekimi, kuşkonmaz tohumu, yer kiraz, fide satış, fide torbası, çilek yetiştiriciliği, börülce tohumu,altın kiraz yer kirazı yetiştiriciliği yer kirazı yer kirazı pazarı yer kirazı fidesi altın kiraz faydaları yer kiraz kiraz fidesi yer kirazı meyvesi başlıkları altında yazı ve ayrıntılı bilgiler bulabileceksiniz. Şu anda site yapım aşamasındadır.
————————————————————————————————————————————————————-

 

Altın Çilek Tohumu Altın Çilek Tohumu, Altın çilek tohumu ekim – kasım aylarında sonra kurumaya başlayan, hasat sonrası meyvelerin içerisindeki çekirdeklerden elde edilir.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.