Anne Sevgisi Bütün Sevgilerin Kaynağıdır Sözünün Anlamı Açıklaması

Cumartesi, 10 Mayıs 2014, 4:04 | Genel | 1 Yorum
by ozden

Anne Sevgisi Bütün Sevgilerin Kaynağıdır Ne Demektir, Anne Sevgisi Bütün Sevgilerin Kaynağıdır Sözünün Anlamı Açıklaması

Anne sevgisi dünyadaki sevgilerin en güzelidir. Annelerini seven insanların içi şefkat ve mutluluk ile doludur. Bu kişiler hayata her zaman olumlu gözlerle bakar ve bu kişiler dünyadaki her şeyi sevgi ile kucaklarlar.

Anne sevgisi evrendeki hiçbir duyguya benzemez. O duyguların en güzeli, duyguların en sıcağıdır. Annesini kaybetmiş olan kişiler bu duyguyu çok daha derinlerinde yaşarlar ve bu kişilerin içinde her zaman tarif edilemez bir boşluk bulunur. Annesini sevenler ve bu duyguyu yaşayanlar ağaçları, çiçekleri, kuşları, insanları kısaca dünyadaki tüm varlıkları severler.

Anne sevgisinden yoksun olan kişiler taş kalpli insanlardır, annesini sevmeyen bir kişi dünyadaki hiçbir şeyi sevmez. Her zaman mutsuzdur ve dünyadaki her şeye zarar veriri. Bu kötü kalpli insanlardan sakınmak gerekir çünkü annesini sevmeyen kişi size her türlü kötülüğü yapabilir.

Anne Sevgisi Bütün Sevgilerin Kaynağıdır Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Anne Sevgisi Bütün Sevgilerin Kaynağıdır Sözünün Anlamı Açıklaması"

  1. ceren dedi ki:

    bütün annelerin kutlarım

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.