Anne Sevgisi İle İlgili Kompozisyon

Çarşamba, 23 Nisan 2014, 18:42 | Genel | 0 Yorum
by ozden

Anneler Günü İle İlgili Kısa Yazı, Anne Sevgisi İle İlgili Kompozisyon

Annemiz bizim için en değerli varlıklardır. Annesiz biz dünya hepimiz için cehennemden farksız bir hale gelecektir. Çünkü annelerimizi bizi bu dünyaya getiren ve her zaman bir melek gibi bizleri koruyan kişilerdir.

Ben annemi dünyadaki her şeyden daha çok severim. çünkü benim annem kanatsız bir melektir. O ben ne yaparsam yapayım bana hiçbir zaman küsmez ve benim mutluluğum için elinden ne geliyorsa yapar. Annelerin çocuklarına verdikleri emek karşılıksız olarak yaptıkları çok kutsal bir görevdir. İnsanın dayanamayacak hale geldiği anlar olur. Ancak anneler bu durumlarda bile çocukları için her şeye katlanır ve onların sağlığı ve mutluluğu için gerekirse dünyaları dize getirir.

Dünyada sevilmesi gereken tek bir varlık varsa o da annelerimizdir. Onlar yaptıkları fedakarlıklar ile sevilmeyi her zaman hak ederler. Onlara olan sevgimizi sadece anneler gününde değil her zaman göstermek onlara bu anneler gününde verebileceğimiz en güzel hediyedir.

 

Anne Sevgisi İle İlgili Kısa Yazı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.