Anneler Günü İle İlgili Kompozisyon

Pazartesi, 21 Nisan 2014, 3:23 | Genel | 1 Yorum
by ozden

Anneler Günü İle İlgili Yazı, Anneler Günü İle İlgili Kompozisyon

Annelerimiz bizi dokuz ay karnında taşıyan ve bizim uğrumuzda her türlü fedakârlığa katlanan biricik varlıklardır. Her insanın annesi kendisi için çok özeldir. Çünkü anne sevgisi dünyadaki sevgilerin en yücesidir. Böyle sıcak bir duygu başka hiçbir yerde yoktur.

Anne sevgisi sevgilerin en değerlisi, sevgilerin en güzelidir. Bu sevgi dünyadaki hiçbir duygu ile kıyaslanamaz. Annelerimiz bizi bu dünyada koruyan kanatsız meleklerimizdir. Hastalandığımızda bizi iyileştiren, aç olup olmadığımızı bizden iyi bilen, üzüldüğümüzde bizden daha çok üzülerek derdimize çare bulan kişiler hep annelerimizdir. Annesi olmayan insanlar bu dünyada kanatsız bir kuş gibidirler.

Annelerimize sadece anneler gününde değil her zaman değer vermeliyiz. Çünkü onlar her zaman sevilmeye ve saygı gösterilmeye layık varlıklardır. Annelerimizi çok severek her zaman onların kıymetini bilmeliyiz. Annelerimizin bizim hayattaki en büyük değerimiz olduğunu asla unutmamalıyız.

Anne Sevgisi ve Anneler Günü Hakkında Kısa Yazı İle İlgili Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz,

 

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Anneler Günü İle İlgili Kompozisyon"

  1. mert dedi ki:

    bu çok güzel bir site

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.