AÖF Bütünleme Sınavı Soruları ve Cevapları 10-11 Eylül 2011

Açıköğretim Fakültesi Bütünleme sınavları 10 Eylül 2011 Cumartesi  ve 11 Eylül 2011 Cumartesi günleri gerçekleştiriliyor. AÖF Bütünleme Sınavı Soru ve Cevapları – Eylül 2011

10-11 Eylül 2011 AÖF Bütünleme Sınav Soruları ve Cevapları sınavdan sonra sitemizde yayınlanacaktır. AÖF Puan hesaplaması için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Ayrıca sınav hakkında yorumlarınızı aşağıdan anında iletebilirsiniz …

Açıköğretim Fakültesi 2011 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eogrenme.aof.edu.tr, http://eogrenme.acikogretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0, 8.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

Sınav soruları hafta ortasına kadar yayınlanacaktır.

AÖF Puan Hesaplaması için tıklayınız

One thought on “AÖF Bütünleme Sınavı Soruları ve Cevapları 10-11 Eylül 2011

  • 27/10/2011 tarihinde, saat 09:52
    Permalink

    ben açıköğretim 3.sınıf öğrencisiyim biz açıköğretimlere biraz kolaylık sağlarsanız daha memnun oluruz çünkü artık çift dikiş okumak istemiyorum allah hepimize kolaylık versin biran önce mezun olmak istiyorum harç parası hepimizi çok yıpratıyor.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir