AÖF Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları 2012 AÖF Vize Soruları ve Cevapları 2012

AÖF Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları 2012 – AÖF Vize Soruları ve Cevapları Tıkla İndir 7-8 Nisan 2012

7 -8 Nisan 2012 AÖF Ara sınav soruları , aöf vize soru ve cevap anahtarı 2012

AÖF Soruları 2012

AÖF Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları 2012 - AÖF Vize Soruları ve Cevapları Burada 2012Açıköğretim Fakültesi 2012 Vize Soru Ve Cevaplarına sadece aşağıdaki yönergeler doğrultusunda ve aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Açıköğretim Faükültesi dışında hiç bir kaynakta sorular yayımlanmamaktadır. soru ve cevapalrın hafta içi açıklanması bekleniyor. Açıköğretim Fakültesi Sınav soruları e-kitap hizmeti şeklinde ve SWF dosya formatına dönüştürülerek internet üzerinden yayımlanmaktadır.

Açıköğretim Fakültesi 2012 Vize Soru Ve Cevaplarının açıklanacağı sayfa için TIKLAYINIZ

Açıköğretim Fakültesi 2012 Vize Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak Fakültebaşlığından Sınav Soruları seçeneğine, Bölüm başlığından öğretim yılını, Ders başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eogrenme.aof.edu.tr,http://eogrenme.acikogretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0, 8.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Giriş belgeleri internet ortamında çıkarılmaya başlandı..

One thought on “AÖF Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları 2012 AÖF Vize Soruları ve Cevapları 2012

  • 01/05/2012 tarihinde, saat 17:55
    Permalink

    Kendim ilahiyat öğrencisiyim şimdiye kadar girdiğim ilahiyat sınavlarında cevap kağıdı verilmeyen testlerin üzerlerine işaret ederek cevapladım ancak bir türlü sonuca ulaşamadım amacım derslerin hepsini birden verebilmek sizden ricam cevapsız kağıt verilen ve üzerlerine işaret vererek cevapladığım testlerin incelenip puanımın bildirilmesini istiyorum ALLAH rızası için lütfen rica ediyorum GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE SAYGILARIMLA ARZ EDERİM

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir