Arif Ahmet Denizolgun Hayatı

Pazar, 29 Ocak 2012, 20:41 | Bilgi Paylaşımı | 4 Comments
by admin

Arif Ahmet Denizolgun 1956 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir.Türk siyasetçilerindendir.

Arif Ahmet Denizolgu Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümünü bitirdi. Serbest Mimar ve Müteahhitlik yaptı. XX.Arif Ahmet Denizolgun Dönem Antalya Milletvekilliği ile Ulaştırma Bakanlığı yaptı.

Arif Ahmet Denizolgun Kimdir, Hayatı Arif Ahmet Denizolgun Kimdir, Arif Ahmet Denizolgun Kimdir,Biyografisi Arif Ahmet Denizolgun 1956, İstanbul doğumludur.Türk siyasetçidir.

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Arif Ahmet Denizolgun Hayatı"

 1. ABDULLAH ŞAKİR dedi ki:

  DİYEN kim HÜnerimdir kalp kırmak ama eminim kırdığım kişi kırığını saklar kırılacaksa o ona yine verir kalbini

 2. abdullah şakir dedi ki:

  Allahımızın inşaallahı rasülüllahımızın şefaati rasülüvarislerin müceddidlerimizin zamanımızn imamı da üstadımızın himayeleri himmetleri bütün halleri emirel müminin bey abimizin ve vekillerinin ihvanımızın ehavatımızın EHLİ İMANIMIZA ehli islamımıza ümmeti muhammede evladı ümmeti muhammede olan dedikleri istedikleri ve halleri daim olsun inşaallah amin amin amin amin amin

 3. ABDULLAH ŞAKİR dedi ki:

  Allahımızın şekillerden niteliklerden münezzeh beri benzemeyişi oluşu nu kalbinde Allahımızın gölgesini görenler zikir ehli imiş ki öyle imişde

 4. Adınız ... dedi ki:

  allah razı olsun

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.