Aslan Yattığı Yerden Belli Olur ile İlgili Kompozisyon

Cuma, 9 Mayıs 2014, 7:30 | Genel | 0 Yorum
by ozden

Aslan Yattığı Yerden Belli Olur Ne Demektir, Aslan Yattığı Yerden Belli Olur ile İlgili Kompozisyon

Temizlik, bir insanın sahip olabileceği en önemli özelliklerdendir. Temiz insanlar sağlıklarına ve çevrelerine önem veren kişilerdir ve temiz olan insanları herkes sever. Bir insanın temiz olup olmadığı yaşadığı yere bakılarak anlaşılabilir.

Bu atasözünden de anlaşılacağı gibi insan temizliğe yaşadığı yerden ve çevresinden başlamalıdır. Bir toplumda herkes kendi çevresini temiz tutarsa bu sayede daha temiz bir çevreye ulaşmak çok kolay olur. Temizlik hem sağlık hem de dış görünüş açısından çok önemli bir kavramdır. Bu nedenle herkes öncelikle yaşadığı yeri temiz tutmalıdır.

Temizliğimize dikkat etmediğimizde hastalıklara yakalanma olasılığımız da çok yüksektir. Hem sağlıklı olmak hem de daha güzel bir çevrede yaşamak için temizlik olmazsa olmazlarımız arasındadır. Temizlik imandan gelir, sözü de temizliğin önemi vurgulamak açısından örnek alabileceğimiz bir sözdür. Bu nedenle her zaman temizliğimize dikkat etmemiz gerekmektedir.

Aslan Yattığı Yerden Belli Olur Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.