Avakadonun Faydaları Nelerdir

Perşembe, 19 Ocak 2012, 12:48 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Avakadonun Faydaları ,Avakado nelere iyi gelir,Avakadonun yararları Nelerdir

Avakadonun Faydaları

-Avakado, kabıza karşı etkili, bağışıklık sistemini güçlendirici özellikleri bulunmaktadır.

-Avakado, içerdiği doymamış yağ asitleri kanda kolesterolün yükselmesini önler dolayısıyla Kalp ve damar hastalıkları için en iyi doğal ilaçtır.

-Avakado, vücutta toksit maddeleri etkisiz hale getirerek, yaşlılığa yol açan zararlı maddeleri yok eder. Dolayısıyla yaşlanma sürecini yavaşlatarak hastalıkları önlemede önemli rol oynar.

-Avakado içeriğinde bulunan protein, mineral ve vitaminler küçük çocukların ve hamile bayanların dengeli ve sağlıklı beslenmelerinde çok gerekli olan maddelerdir.

-Avokado, vücudun karbonhidrat, protein ve yağ metabolizmasında düzenleyici olarak görev yapar.

-Avakado, deriyi kurumaktan korur. Özellikle, duyarlı,kuru, yıpranmış, yaşlanmış deriyi iyileştirir ve güçlendirir. Bol miktarda içerdiği A vitamini, hücrelerin yenilenmesini destekler. Üst deride kepeklenmeyi, nasırlaşmayı önler.
————————————————————————————————————————————————————-

Avakadonun Faydaları Nelerdir Avakadonun Faydaları ,Avakado nelere iyi gelir,Avakadonun yararları Nelerdir Avakadonun Faydaları -Avakado, kabıza karşı etkili, bağışıklık sistemini güçlendirici özellikleri bulunmaktadır. -Avakado,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.