Ayşegül Yıldız Hayatı

Cumartesi, 4 Şubat 2012, 14:53 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

1981 doğumlu olan Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses ile oynadığı reklam filmi sayesinde ünlü oldu.
İbrahim Tatlıses, Bir halı reklamı için geçtiğimiz yıllarda Avcılar’da kamera karşısına geçti. Reklam filminde beraber oynayacağı partnerini bir türlü açıklamak istemeyen Tatlıses sonrasında “O bir fıstık” dedi.

İbrahim Tatlıses, “101 kişi arasından bir fıstık şeçtik. Döndük dolaştık ona karar verdik” dedi. Bir muhabirin, “İbrahim Bey bu kadar çok fıstık diyorsunuz. Siz aslında nasıl fıstık seversiniz?” diye sorması üzerine önce duraklayan Tatlıses ardından da “Ben aslında karı seviyorum! Uludağ’da. Bu senede çok don yaptı” demesi kahkalara yol açtı. Sonrasında Ayşegül Yıldız’ı oynatacağını belirten Tatlıses, “Üzerimden büyük bir yük kalktı sanki söyleyince” dedi.

Ayşegül Yıldız kimdir Ayşegül Yıldız hayatı Ayşegül yıldız biyografi Ayşegül Yıldız hakkında bilgi 1981 doğumlu olan Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses ile oynadığı reklam ayşegül yıldız biyografisi, ayşegül yıldız kimdir, ayşegül yıldızın hayatı

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.