Başak Özer Kimdir Hayatı

Cumartesi, 4 Şubat 2012, 15:00 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Haziran 1988 İstanbul’da doğmul olan Başak Özer , Aslen Eskişehirlidir ve Çerkezdir .Ayrıyetende koyu Bir Beşiktaş taraftarıdır ve Çarşı Hayranıdır. Senkronize milli takımlar sporcusudur.Başak Özer Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünde okuyor.
Şu anda Özel bir kolejde Aktif olarak su balesi hocalığı antrönürlügü ve artistik bale showları gösterisi yapıyor.2009 ‘ un Kasım ‘ ayın da katıldığı varmısın yokmusun programında 13 Aralık ‘ da yarışmacı oldu bu yarışmada güzelligi ve yarışmadaki şans ‘ ı ile büyük ilgi çekdi.
Yarışmadan 71 bin Tl lik ödül ile ayrılan Başak , Acun Ilıcalıdan Survivor kızlar erkekler yarışması için teklif gelmesi ile yarışmaya katılmış oldu , Adı son zamanlarda Burak Özçivit ile yaşadığı aşkla gündeme gelmekte.

Başak Özer Kimdir Başak Özer biyografisi Burak Özçivit sevgilisi Başak Özer kimdir Başak Özer Kimdir Haziran 1988 İstanbul Doğumlu olan Başak Özer ,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.