Bilmek ve yaşamak İle İlgili Kompozisyon Yazı

Salı, 14 Şubat 2012, 19:31 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

 

Bilmek ve yaşamak Kompozisyonu , Bilmek ve yaşamak ile İlgili Yazılar Kompozisyonlar , Bilmek ve yaşamak Konulu Anlatan Kompozisyon Örnekleri

Bilgiler her alandan akıp gelmektedir , bilgileri iyice özümsemeli , iyice sindirmeli , yeterlimi asla çünki bir bilgiyi bilmek o bilgiyi yaşama geçirmedikten sonra o bilgiyi işlemedikten sonra sadece bilgi olarak kalmasına neden olur .

Bir bilgiyi yaşama geçirmek , onu hayata geçirmektir. En büyük Üstadlar , bilgileri yaşayanlardır Onun için yaşayan o kadar az bilen o kadar çoktur.

Bu bir iradi disiplini gerektirir , Rabsal bilgiler olsun , Ruhsal bilgiler olsun , İlahi Teknolojik bilgiler olsun , bu bilgileri önünüze sererler , sizde bu bilgileri bünyenize alırsınız ama bu bilgileri yaşamadıkca , onların ne olduğunu olgulayamazsınız.

Ve sadece bilgiler gibi fiziksel alanda kalır , uygulamanın derininden gelen metafiziksel alana adım atamadan bilgiyi yüzeysel bir biçimde Ana kumanda merkezinizde kayıtlı halde saklarsınız.

Sizler de Elinizde Bulunan ya da Kendi Yazdığınız Trafik İle İlgili Kompozisyonlarınızı ve Yazılarınızı Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Paylaşarak Bizlere Ulaştırın… Bu Sayfada Yayınlayalım

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.