BKM Express Üyelik

Pazar, 2 Aralık 2012, 21:37 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

BKM Express nasıl üye olunur , BKM Express üye ol

Alışverişin yeni tarzı BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express’e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express sayesinde taksit ve ödül/puan kazanımı fırsatlarından da yararlanmaya devam edebilirsiniz.

BKM Express üyesi olduktan sonra Üyelik Sayfanızda bulunan “Kart Ekle” adımından kartlarınızı tanımlayabilirsiniz. İstediğiniz kredi, banka ya da ön ödemeli (prepaid) kartınıza ait bilgileri BKM Express’e kaydedebilirsiniz. Kart bilgilerinizi tanımladıktan sonra Bankanızdan gönderilen şifreyle doğrulamanızı gerçekleştirerek alışverişe başlayabilirsiniz.

BKM Express uygulamasını destekleyen bankaların listesine ulaşmak için tıklayın.

BKM Express’i Neden Kullanmalıyım ?

BKM Express, kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabileceğiniz bir çözümdür. Bunun için kart bilgilerinizi BKM Express uygulamasına kaydetmeniz yeterlidir. Üstelik BKM Express, kart bilgilerinizin tümünü almaz. Sadece kart numaranızın ilk 6 ve son 4 rakamını ve güvenlik kodunu girmeniz yeterli olacaktır.

BKM Express Üyelik Hakkında Sorularınızı Aşağıdan yazarsanız. Soruegitim.Com olarak sizlere bilgi vereceğiz.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "BKM Express Üyelik"

  1. cennet dedi ki:

    ben BKM expresse giremiyorum! İnterette yazıyorum çıkıyor. Ama bekliyorum bekliyorum açılmıyor!

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.