Bünyamin Gezer Kimdir Hayatı

Salı, 7 Şubat 2012, 20:59 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

Ankara bölgesi hakemi olan Bünyamin GEZER 9 aralık 1972’de Amasya’da doğmuştur.Yıllarca amatör kümede kaleci olarak forma giymiştir.
Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.
Eşi de kendisi gibi polis memuru olan GEZER aile yapısı ile de Türk örf ve adetlerine göre örnek bir aileye sahiptir.

Lider bir yapıya sahip olması onun yıllarca kaleci olarak görev yaptığı takımında kaptanlık yapmasını sağlamıştır.İnsan canlısı mütevazi yapılı bir insandır.
Sahada ki oteriter ve ciddi duruşu ile tanınan GEZER , saha dışında güler yüzlü neşeli, espritüel ve girişken yapısı ile sevilen bir kişiliktir.
Süper lig de 2. sezonunu geride bırakan gezer MHK’ nın da çok değer verdiği gözde hakemi olmayı başarmış ve henüz 2 yılında Beşiktaş – Galatasaray derbisni yöetmiştir.
Birçok önemli müsabaka yöneten Bünyamin GEZER Beşiktaş-Sivas ve Trabzon-Gaziantep gibi iki kritik müsabakadan
8.7 (çok iyi çok beyenilen performans) not almayı başarmıştır.
Bünyamin gezer muhteşem kişiliğini müsabakalarda ki performansı ile birleştirip tüm ülkenin güvendiği bir hakem olmayı başarmıştır.

Bünyamin Gezer Kimdir, Hayatı Bünyamin Gezer, Bünyamin Gezer Biyografisi, Bünyamin Gezer kimdir, Bünyamin Gezer hakkında Bilgi Ankara bölgesi hakemi olan Bünyamin GEZER 9 aralık

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Bünyamin Gezer Kimdir Hayatı"

  1. murat dedi ki:

    yAŞ SINIRI NEDİR

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.