Büyüklerin Sözünü Neden Dinlemeliyiz Kompozisyon

Pazartesi, 11 Şubat 2019, 20:05 | Genel | 2 Comments
by ozden

Büyüklerin Sözünü Dinlemenin Gerekliliği, Büyüklerin Sözünü Neden Dinlemeliyiz Kompozisyon

Büyüklerimizin sözleri bizler için çok değerlidir çünkü onlar sahip oldukları tecrübe ile doğruluları ve yanlışları bizden daha kolay ayırt edebilirler. Bu nedenle her zaman büyüklerin sözlerini dinlemek gerekmektedir.

Bizden yaşça büyük olan insanlar bizim bugün yaşadıklarımızı bizden çok önce yaşamışlardır. Onlar yaptığımız bir hatayı bizden çok daha önce fark eder ve bizi bu konuda uyarırlar. Söylenen sözler hiçbir zaman boş sözler değildir, onları dinlemeyip kendi bildiğimizi okursak başımıza sonradan pişman olacağımız şeyler gelebilir. Sonradan üzülmemek için büyüklerin sözlerini her zaman dikkate almak gerekmektedir.

Tecrübe hayattaki en değerli şeylerden bir tanesidir. Pek çok bilgi tecrübe sayesinde elde edilir. Bizden büyük olan kişiler de bize göre oldukça tecrübeli olan insanlardır. Bu nedenle her zaman büyüklerin sözünü dinlemek gerekmektedir.

Büyüklerin Sözü Neden Dinlenmelidir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Büyüklerin Sözünü Neden Dinlemeliyiz Kompozisyon"

  1. Gizem dedi ki:

    Hic

  2. orhan dedi ki:

    sağolun tamda bu konuyla ilgili ödevim vardı

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.