Can Bonomo Yahudi mi ? Kökeni Neresi

Cumartesi, 28 Ocak 2012, 23:51 | Bilgi Paylaşımı | 9 Comments
by admin

Can Bonomo Yahudi misin Sorusuna Bakın Nasıl Yanıt Verdi ?

Can Bonomo Asıl Kökeni , Can Bonomo Yahudi mi , Can Bonomo İsrailli mi Aslı Nereli

TRT’nin sürpriz tercihiyle 2012 Eurovisionyarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan genç sanatçı Can Bonomo, Habertürkekranında Ece Üner’in sorularını cevapladı.

TRT’nin “cesur bir karar verdiğini” kaydeden Can Bonomo, “Bize verilen o 3 dakikada ‘Vay be Türkiye’de gençler ne müzik yapıyormuş’ dedirteceğimize inanıyorum” dedi. ”

ŞARKI İNGİLİZCE OLURSA DAHA ÇOK ŞANSIMIZ OLUR”

“Yapacağımız müzikte mutlaka bizim tınılarımız olacak. Eski Eurovision çalışmalarına bakıyoruz. Türkçe olma ihtimali var ama İngilizce olursa daha şanslı oluruz. İngilizce’ye hakimim. 3 tane şarkı yapacağız. Bunlar değerlendirilecek. Ama bir tanesini Türkçe yaparız, değerlendirmeye sunarız. 3 dakikalık muhteşem bir şarkı yapmaya çalışıyorum. Elimden geldiğince çalışacağım bu konu ile ilgili”

“BEN TÜRKÜM, YAHUDİ OLMAK BİR DİNDİR”

Can Bonomo, Musevi kimliği ile ilgili yapılan yorumlara da yanıt verdiği programda “Ben Türküm Yahudi olmak bir dindir” dedi: “Müziğin dili, dini, ırkı yok. Ben Türküm. Yahudi olmak bir dindir. Türkiye’de 36 ayrı etnik kökenden insan yaşıyor. 540 senedir buradayız. Bunun konuyla alakası yok. İsrail ile alakası yok. İspanya’dan 540 yıl önce gelmişiz. Türküm, Türkiye’yi temsil edeceğim”

2012- alıntı–

9 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Can Bonomo Yahudi mi ? Kökeni Neresi"

 1. Thyke dedi ki:

  Gerizekalı embesil takımı adam ben Türküm diyor Atatürkün bir lafı vardır ”Ne Mutlu Türküm diyene”
  diye parantez türk olana demiyor türküm diyene diyor kapa parantez ırkçı koyunlar biraz okuyun geliştirin kendinizi yorum yapamadan geçemedim..

 2. karamehmet dedi ki:

  nelere ilgi duyduğumuza bir bakın türk ama yahudi öyle birşey mi var ya türkün dinin islam
  dır

 3. karamehmet dedi ki:

  can bonomo nun peşinden giden insanlar büyük bir ayrıntıyı kaçırmamalılar çünkü bu adam yahudi ve ben türküm demiş peki siz hiç türk soyunda yahudi gördünüz mü çocuklar ve çocuk kafasında olanlar beğenir ancak taklit eder saçma sapan bir adamı

 4. Emre Belezoğlu dedi ki:

  Ben bir futbolcu olarak can bonomonun erevizzyon şarkısını beğendim

 5. Türk kızı dedi ki:

  Bence fazlasıyla puan verdiler.. yakışıklı falan da degil bu bebelerin gözü kör mü anlamıyorum ki.. Türk müziğiyle herhangi bir Alakası bile yok kesinlikle.. Trt ne adamlar varken aday gösterilcek gitti kimi seçti.. zaten Türkiye’de ne kadar yanlış varsa biz hiç saptırmadan onu seceriz… ;)başarılarının devamını diliyorum yahudi birliğinin ;)

 6. ece dedi ki:

  müslümanım diyemedn olayı saptırıp durdun yerin ilk 5 bile olmamalı trt seçimini yapamıor kınıyorum

  • TURKK dedi ki:

   katılıyorum kardeşim gidip garip garip adamları seçiyolar.yokmu içinizde Türk bi sanatçı ya? arkadaş ben Türk üm diyo neren Türk seninya? ismin ne cismin ne? trt nin seçimi jüriyi etkilemek için sizden biriyiz mesajı veriyo avrupaya.kardeşim ne Türkiyeyi temsil ediyo bunlar nede Türk müzigini.bu Türk müzigimi şimdi söyleyin????? kaybetsende özünle sözünle girsene yarışmaya trt.gercek Türk müzigi yapan sanatçıularla gir hakl müzigiyle gir kardeşim yapamıyosan.yeterki gercek TÜRKİYE yi temsil etsin can bonomok benim temsil etmiyo.sonuncuda olsak gercek Türk müziyle gercek TÜRK lerle girin yarışmaya özenticiler sizi neyine özeniyonuz şu gavurların.adamlar wc yi kaç yılında evlerine almışlar bi bakın ya bunlaramı özeniyonuz.sen onlar gibi davranınca seni içlerinemi alacaklar zannediyon sen.aferim size tam avruplaısınız yani .beyin göçünü önle sen uyduruk kaydırık özenticilige girme .komiksiniz ya valla kendi gibi olmuyoda trt illaki avrpalıya benzemeye çalıyo .utanıyonmu kardeşim özünden TÜRKlüğünden sen?

 7. CEREN KORKMAZ dedi ki:

  BENDE ÇOK BEĞENDİM SESİ VE PERFORMANSI İLE İLK DİNLENDİĞİNDE GÖNÜLDEKİ YERİNİ ALIYOR BENCE DİNİ İLE DE BAZI AÇIKLAMALAR YAPILIYOR FAKAT SONUÇTA DİNDE ZORLAMA YOK BU ONUN KENDİ SEÇİMİ VE BÖYLE OLACAK AYRICA BUNU SÖYLEMEDEN GEÇMEYECEĞİM ÇOOOOK YAAAKIIIŞIIIKLLLI (BENCE) HARİKAAAA!!!!!

 8. ben çok sevdim şarkıyı ama iyi performans sergileyeceğini umut ediyorum.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.