Çanakkale Fen Liseleri Taban Puanları

Pazar, 28 Ağustos 2016, 1:36 | Bilgi Paylaşımı | 3 Comments
by admin

Çoğu ilköğretim 8. sınıf öğrencisinin hayallerini süsleyen Çanakkale Fen Liselerinin taban puanları. 2016 2017 Çanakkale kentinde yer alan bütün fen liselerinin taban ve tavan puanlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu puanlar sitemiz eokulegitim.com tarafından 2017 TEOG Lise yerleştirme sonuçlarına göre elde edilmiştir. 2016 2017 TEOG Merkezi Ortak Sınavlara hazırlanan ve Çanakkale şehrinde yer alan fen liselerini hedefleyenler bu puanları dikkate alacaklardır. Aşağıda sıraladığımız bu puanlar en son yayınlanan güncel Çanakkale fen lisesi puanlarıdır.

İl Adı İlçe Adı Kontenjan Adı Bölüm Adı Kont
Sayı
Taban
Puan
Tavan
Puan
ÇANAKKALE ÇANAKKALE MERKE Çanakkale Fen Lisesi FEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)
78 480.590 491.989
ÇANAKKALE ÇAN Çan  Fen Lisesi FEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)
52 465.510 479.952

Çanakkale Fen Liseleri Taban Puanları 2016 2017, Çanakkale Fen Liselerinin Taban Puanları Kaçtır 2016 2017, 2016 2017 Çanakkale Fen Lisesi Taban Puanı, Çanakkale Özel Fen Liselerinin Taban Puanları

Bu puanlar size yüksek gelebilir. Ancak unutmayınız ki sadece inananlar ve azimli olanlar hedeflerine ulaşabilir. Bu sayfa Çanakkale Fen Liselerini Hedefleyenlerin Sayfası . Çanakkale Fen Liseleri ve Kendiniz Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz. Yorum yazarken lütfen fen lisesi kazanabilecek bir öğrenciye yakışır Türkçe kullanınız…

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Çanakkale Fen Liseleri Taban Puanları"

 1. zeynep dedi ki:

  ben şuan 8. sınıfa gidiyorum ve hedefim de fen lisesini tutturabilmek. Umarım İstanbul’da bir yer tuttururum ama olmazsa Çanakkale’yi düşünüyorum. Allah herkese dilediğini versin.

 2. rumeysa dedi ki:

  inşallah bende gelecek yıl aileme öğretmenlerime ve kendime yakışır şekilde güzel bir puanla Çanakkale fene geleceğim. :)

 3. hilal tegen dedi ki:

  ben 7.sınıf mustafa kemal i.ö.o öğrencisiyim…
  kısmet olursa 2 sene sonra bende aranıza katılmak istiyorum..
  güzel bir lisede okuyup güzel insanlar tanıyıp güzel bi meslek sahibi olmak istiyorum..
  ben nasip olursa matematik öğretmeni olucam.ve okulunuza öğrenciler yetiştiricemm.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.