Çankırı'da Okullara Kar Tatili Eğitime Ara Verildi 9 Mart 2011

Salı, 8 Mart 2011, 23:58 | Genel | 3 Comments
by admin

Çankırı'da eğitime bir gün ara verildiYoğun kar yağışı nedeniyle Çankırı’da eğitime bir gün ara verildi.Çankırı Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada ve Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, Çankırı’da sabah saatlerinden itibaren etkili olan soğuk ve kar yağışlı havanın, gün boyu ve yarın da devam edeceği kaydedildi.

Açıklamada, Çankırı il genelinde ilk ve orta dereceli okulların, Çarşamba günü bir gün süre ile tatil edildiği belirtildi.

Ayrıca, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engellilerin de bir gün süre ile izinli olduğu ifade edildi.

AA – 9 Mart 2011

Çankırı’da Okullara Kar Tatili Verildi 9 Mart 2011,Çankırıda Eğitime 1 Gün Ara Verildi,Çankırı Kar Tatili Kaç Gün Sürecek 9 Mart 2011,Kar Nedeniyle Çankırıda Okullar Tatil Edildi 09.03.2011

Tagged with: , , ,

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Çankırı'da Okullara Kar Tatili Eğitime Ara Verildi 9 Mart 2011"

 1. yücel dedi ki:

  hacı yarında tatil olmuş çankırıda onuda yayınlayında google’da ilk sırada çıkın.

  Çankırıda okullar yarında tatil !

  Çankırı valiliğince alınan karara göre 09.03.2011 tarihinde ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarına tatil verilmişti. Bugün alınan yeni bir karara göre ilköğretim ve ortaöğretim kurumları 10.03.2011 yani yarın da tatil edildi.
  Ayrıca engellilerde bu tarihte izinli sayılacak.

 2. emre dedi ki:

  ankara ankara ankara başka bildiğiniz bi şey yok..
  neymiş istanbulda bütün önlemler alınmış ne önlemi alıosunuz kardeşim bizim afedersinz bi taraflarımız donuo okula giderken. aynı şekilde okulda da öle. bi tatil edin şu istanbulu da rahatlayalım. ne koycak sanki size

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.