Cemile Ölecekmi Öldümü Öyle Bir Geçer Zamanki 24 Mayıs 2011

Salı, 24 Mayıs 2011, 23:07 | Genel | 21 Comments
by admin

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi 24 Mayıs 2011 tarihli 24. bölümünde Cemile Ali Kaptan’dan olan çocuğu aldırmak için gittiği evde  aşırı kanamadan dolayı, fenalık geçirdi. Cemile en son gözlerini kapadı. Cemile ölecek mi? Öldümü. Bunu dizinin 35 . bölümünde öğreneceğiz. Cemile kürtaj masasında kanamadan dolayı ölecek mi, Cemileye neler olacak . Cemile ‘nin annesi cankurtaran istedi. Ancak yasa dışı kürtaj yapan ev sahipleri korktuklarından dolayı cankurtaran çağırmayı düşünmediler. Yoksa Cemile Ölüyor mu?

İşte O Anlar

34. Bölümde Neler Oldu ?

Mesude’nin akıl almaz davranışlarına sinirlenen ve elini aynaya vurup kestiren soner bey ile aylin hastaneye gitti ve eline pansuma yaptırdı. Mesude ailesi ile birlikte soner ‘in evine geldi. Süleyman eve almadı fakat Murat içeri soktu. Soner ‘e hesap sormaya gelen mesude ve ailesi süpriz bir sonuçla karşılaştılar. Soner hödük bir aile ve kızıyla yaşayamıyacağını söyledi hemen evi terketmeleri için ısrar etti.

Mesude nişan bozulunca kafayı kırdı ve herşeyi murat ‘a anlattı. Senle evlenmek için para aldığını ve bir anlaşma yaptığını duyunca murat deliye döndü. Murat odasına gittikten sonra milyonlarca kişinin beklediği sahne geldi.

Soner silahını mesudeye doğrulttu, silahına susturucu takan soner ateş etti ama ateş etmeden önce aylin son hamle ile koluna vurdu ve mesude kolundan yaralandı. Süleyman, mesudeyi tatlı bir dille uyardı.

Ahmet’i hapishanede büyük tehlikeler bekliyor. Ahmet gece tuvalette iki kişinin saldırısına uğradı. Ahmet ikisinide paketledi fakat gardiyanlar içeri girdiğinde şiş ‘in ahmet ‘in elinde olduğu gördü. Ahmet daha fazla ceza alabilir.

Carolin ali kaptan kanalında ise carolin tekrar eve döndü. Fakat ali kaptan yatağına bile almıyor. Carolin, güzel bir kadın olarak ali kaptan ‘ın gönlünü almak için kırmızı iç çamaşır giyip yatağa gitti ve ali kaptan yine almadı. Cemile çocuğu aldırmak için kararlı fakat sancıları artınca ebe kadına gitti. Kanaması artan cemile ye ebe kadın müdahale etmedi öylece kendi halinde kaldı.

Sizce Cemile Ölecek mi? 35. Bölümde Neler Olacak ? Aşağıdan Anında Yorumlarınızı Yazabilirsiniz …

Öyle Bir Geçer Zamanki Cemile Ölecek mi, Cemile Kürtaj Yaptırırken Kanamadan Ölecek mi,Öyle Bir Geçer Zamanki 34. Bölüm Cemile Öldümü,Öyle Bir Geçer Zamanki 35. Bölümde Neler Olacak,Cemile Ölüyormu,Cemile Hayatını Kaybedecekmi Öyle Bir geçer Zamanki

Tagged with: , , , ,

21 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Cemile Ölecekmi Öldümü Öyle Bir Geçer Zamanki 24 Mayıs 2011"

 1. berat dedi ki:

  ben ce ölmicek :D

 2. tuğba dedi ki:

  bence ölmicek çünkü o ölürse dizi biter

 3. elif dedi ki:

  bence ölmüyecek çünkü süper klüpte cemile geldi ölmüyeceğim dedi fakat sezon finaline az kaldı

 4. sevda dedi ki:

  ölmeeeeeez isllah :)

 5. elif öztürk dedi ki:

  bence ölücek gibi geliyo bana

 6. okan dedi ki:

  ya cemile kim en iyi mete cemile ölse fark etmez

 7. bengisu hilal dedi ki:

  bence cemile ölmez çünkü ölürse dizi biter!!!!

 8. nejdet dedi ki:

  arkadaşlar..dızı cemıleyı degıl osmanı anlatıyor..cemıle oldu ızlemem bırakın ya..ben 35 yasındayım. her salı dızıyı ozetıyle beraber seyredıyorum.cemıle osmanı selma nın yanına yerleştırdı.neden …

  • nejdet dedi ki:

   bence cemıle ölucek.dızı sekıller degısıcek farkındaysanız dızının başladıgı bu gunden yana hep aynı yonde ılerlıyor degısık ne ızledınız kı alı cemıle karolın..ya bu dızı osmana kayması .

  • okan dedi ki:

   ya bas git mal mısın nesin ölürmü hiç cemile

 9. tuba dedi ki:

  bence cemile ölmez ölürse film izlenmez…. :D

 10. fatma göçer dedi ki:

  cemile ölürse o ilm izlenmez ki zaten ölmedi bayıldı ama

 11. fatma göçer dedi ki:

  bence cemile ölmeyecek ama çocğu aldırdığı yorumlardan kesin ali kaptanın tepksi ne olacak çok merak ediyorum cemile sadece bayıldı o kadar

 12. melis dedi ki:

  bence ölmez süleyman arkadaşımızın dediği gibi olucak

 13. pelin dedi ki:

  saçmalamayın asıl cemile ölünce dizi başlar. zaten dizi cemileyi değil osmanı anlatıyor ;)

 14. ebru dedi ki:

  bence ölmez yha ölürse izlemem yhaaaaaaaaaaa

 15. ülkü dedi ki:

  bence ölmez ya ölmesinde zaten ama merakda edmiyor degilim ölcekmi yok yaşayacak mı?

 16. fikret dedi ki:

  cemile kim kardeşim.ölürse seyredilmezmiş.süper dizi. eğer sadece cemileden dolayı seyrediyorsanız.alın bi cemile posteri. bakıp durun…………pis feministler:PPPPPPPPPPPPP

 17. süleyman dedi ki:

  rüya bence. bunun sonunda çocuğu aldırmaktan vazgeçecek. diğer türlü olursa zehirlendi bir kere kesin ölür ve cemile ölürsede dizin cılkı çıkar seyredilmez

 18. sümeyye dedi ki:

  bende izlemem

 19. demet dedi ki:

  yok ya cemile ölürse ben o filmi daha izlemem yani

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.